Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma estére válasz kell (? ) Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma estére válasz kell (? ) Mi legyan az?

Figyelt kérdés

Szóval írtam már ide ezzel kapcsolatban egy kérdést. Meg is kaptam akkor a magamét néhány embertől,hogy milyen egy szutyok ember vagyok.

De most nem erre lennék kíváncsi,hanem arra,hogy ti mit tennétek a helyemben?

Szóval van egy 1,5éves kapcsolatom,kicsit több. 17 és 18 évesek vagyunk.

Én eddig se voltam halálosan szerelmes a barátomba. Nem is nagyon mutattam ki neki. Ő viszont igen,látni rajta,sokszor mondja is,mindig a kedvemre tesz. Szóval ő egy olyan fiú,akit nagyon meg kell becsülni,és akiből kevés van.

Viszont olyan 2,5-3hónapja megismerteme egy srácot,aki most 24éves. Az elején annyira nem érdekelt,aztán vhogy elkezdtünk többet beszélgetni,és megtaláltuk a közös hangot egyből. Most ott tartunk,hogy találkoztam vele 2x titokban és meg is csaltam 4alkalommal a barátom. De mind a 4 alkalommal csak egy puszi volt,nem csók,csak puszi.

Barátom ismeri a srácot,rajtam keresztül ismerte meg,és tudja,hogy nem olyan régen még érdeklődni kezdtünk,de úgy tudja,hogy megszakadt a kapcsolat. Viszont ez a srác barátnőmmel kavart,illetve csak barátnőm hitte,hogy együtt vannak,de a srác nem akart semmit,nem is kereste.

Viszont engem már 2hete lassan,minden nap hív,találkoztunk is,msnen is beszéltünk. Azt mondja nagyon komolyan gondolná.

Tudom,hogy a mostani barátom nem ezt érdemli,vmennyire szeretem is,főleg mint embert és barátot. Viszont ha szakítanék vele,úgysem állna velem szóba,mert nem tudna rám barátként nézni. De érzem,hogy már részemről nem működik. Viszont se miatta,se barátnőm miatt nem mernék a másiknak igent mondani,meg félek,hogy nem működne,és nem olyan lenn,mint a mostani,nem olyan törődő.Szerintetek mi legyen?


2010. szept. 13. 18:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
*találjon meg!
2010. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én komolyan kiakadok ezen az átkozott oldalon, nem tudom mik folynak a világba vagy fele ennek mese vagy mi... 20 éves vagyok, de ilyesmiket csak álmomba gondoltam. Nem tudom nálatok, hogy van de én ha valakivel eggyütt vagyok kurv*ra nem azon jár az eszem, hogy mással milyen lenne, hanem élvezem a vele eltöltött időt és próbálom minél boldogabbá tenni a kedvesem. De a mai fiataloknak ez sem elég... sokszor érzem, hogy nem ebbe a világba való vagyok, de vajon velem van a baj ? vagy a mai társadalommal ?

Ja a kérdéshez kapcsolódóan, hát én kiraknék egy piros lámpát a fejemre mikor estenként megyek az utcán, hadd nézzen be még pár 24 éves srác, mit szólsz ?

Le lehet pontozni de ez kritikán aluli amit a kedves hölgyemény művel.

2010. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyet értek az uccsóval. Egyébként rájöttem az egészre ,hogy mi itt a tré...És mért történik ez veled a sok kurv@..Vak Angyal..meg Rosalinda megfertőzte az agyad...........
2010. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Még ha lefeküdtem volna vele,vagy valami..akkor még megérteném,hogy ilyeneket írtok,de így hogy puszi volt,így szerintem kicsit túlzás. Én nagyon jól tudom,hogy ennyit se kellett volna,de ha más lefekszik a barátja háta mögött mással,azt is ilyen szóval illetik,mégis van közte különbség.Akkor hogyis van eez?
2010. szept. 16. 17:12
 25/26 anonim ***** válasza:
ott kezdődik a baj h nem is szereted igazán a barátod, csak vele vagy... mért nem hagyod h olyannal legyen aki tényleg szerelmes lenne belé, és nem azon gondolkodna h kit válasszon... sztem szakíts a sráccal és hagyd végre élni, te meg csinálj amit akarsz... mindjárt könnyebb lesz neked is döntened ha sok szék közül a pad alá esel!
2010. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kicsi aranyos, te ne mással foglalkozz, fordulj magadba inkább és mérlegelj, ne az érdekeljen más kivel fekszik le, hanem, hogy te mit csinálsz.
2010. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!