Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma estére válasz kell (? ) Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma estére válasz kell (? ) Mi legyan az?

Figyelt kérdés

Szóval írtam már ide ezzel kapcsolatban egy kérdést. Meg is kaptam akkor a magamét néhány embertől,hogy milyen egy szutyok ember vagyok.

De most nem erre lennék kíváncsi,hanem arra,hogy ti mit tennétek a helyemben?

Szóval van egy 1,5éves kapcsolatom,kicsit több. 17 és 18 évesek vagyunk.

Én eddig se voltam halálosan szerelmes a barátomba. Nem is nagyon mutattam ki neki. Ő viszont igen,látni rajta,sokszor mondja is,mindig a kedvemre tesz. Szóval ő egy olyan fiú,akit nagyon meg kell becsülni,és akiből kevés van.

Viszont olyan 2,5-3hónapja megismerteme egy srácot,aki most 24éves. Az elején annyira nem érdekelt,aztán vhogy elkezdtünk többet beszélgetni,és megtaláltuk a közös hangot egyből. Most ott tartunk,hogy találkoztam vele 2x titokban és meg is csaltam 4alkalommal a barátom. De mind a 4 alkalommal csak egy puszi volt,nem csók,csak puszi.

Barátom ismeri a srácot,rajtam keresztül ismerte meg,és tudja,hogy nem olyan régen még érdeklődni kezdtünk,de úgy tudja,hogy megszakadt a kapcsolat. Viszont ez a srác barátnőmmel kavart,illetve csak barátnőm hitte,hogy együtt vannak,de a srác nem akart semmit,nem is kereste.

Viszont engem már 2hete lassan,minden nap hív,találkoztunk is,msnen is beszéltünk. Azt mondja nagyon komolyan gondolná.

Tudom,hogy a mostani barátom nem ezt érdemli,vmennyire szeretem is,főleg mint embert és barátot. Viszont ha szakítanék vele,úgysem állna velem szóba,mert nem tudna rám barátként nézni. De érzem,hogy már részemről nem működik. Viszont se miatta,se barátnőm miatt nem mernék a másiknak igent mondani,meg félek,hogy nem működne,és nem olyan lenn,mint a mostani,nem olyan törődő.Szerintetek mi legyen?


2010. szept. 13. 18:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ne azzal hálád meg a barátod törődését, hogy becsapod és kihasználod.
2010. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

második vagyok

szerintem most ne törödj a másik pasival,de sajnálatból ne maradj a barátoddal.

2010. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

a leirásbol ugy tünik hogy ez a kapcsolat sose volt az igazi?

hogy jöttetek össze? szerelmes voltál belé valaha?

2010. szept. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Van,amikor érzem,hogy szeretem és nem akarom elveszíteni. De szerintem úgy őszintén szerelmes én sose voltam belé.
2010. szept. 14. 16:29
 15/26 anonim ***** válasza:
Tököm tele a problémás kis tini pic@kkal...nincs jobb dolgod mint ijen f@szságokon sirni...kurasd fel magad mind 2-tővel igen szép utat keztél el járni még 20-se vagy de már falod a pasikat...21/f
2010. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

te pont olyan vagy mint a barátnőm. egyszerűen megőrülök, csak azért van 1ütt egy fiúval mert az a lelkét is kiteszi és minden nap simogatja a csaj lelkét, megdugja és kielégíti minden vágyát. a lány nem szereti csak hát persze kényelmes neki. ez undorító a fiú meghalna érte ő meg ezt játssza.

te is csak egy kis kényelmes hülye gyerek vagy, semmi értelme h neked fiúd legyen.

a barátodat sosem fogod jobban szeretni, a másik fiúban sosem fogsz tudni bízni és te sem leszel neki fontos. tehát az igazi kérdésed: maradjon a régi megszokott agy az új legyen és félelmetes?

egyértelmű, ne bánts meg szegény fiút és hagyd h másra koncentráljon, aki viszont szeretheti. te meg menny a nagyvilágba és keress, bulizz, mi lehet a legrosszabb? max nem lesz pasid. egy darabig.

te csak kihasználsz másokat, szegény fiú nagyon sajnálom, hogy az elkényelmesedett fajtád miatt majd ő szenved. ő aki annyira szeret...

L/16

2010. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Tényleg nem érdemli meg a barátod hogy miközben 1,5 éve együtt vagytok, és teljesen nyilvánvaló hogy ő szerelmes beléd, te meg másik pasik után keresgélsz. Most őszintén szerinted van értelme még ennek? Szerintem szakíts ezzel a fiúval, mert ő megérdemli a jobbat, olyat, aki szereti, akivel teljes lehet minden, aki nem csalja meg, nem is fordul meg a fejében hogy más pasi után nézzen. Az, hogy barátok maradtok-e az kérdéses.. De ha tényleg szakítasz vele, akkor utána ne játszd azt, hogy ha vissza akar menni, akkor na jó, visszafogadod mert megsajnálod, vagy mert éppen hiányzik valaki. Ha vége akkor legyen végleg vége. Mert az csak neki lenne rossz, ha szórakoznál, nagyon sokáig tartana elfelejteni, miközben szenved is. A 24 éves sráccal meg ahogy gondolod, ha úgy érzed lehet ebből valami, akkor igen, de én először megkérdezném a barátnőmtől hogy mit szól ahhoz hogy "közelebbről is akarjátok ismerni egymást"...

17l

2010. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek alien abudaction, és 16:32-es véleményével.
2010. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

én is voltam hasonló helzetben, csak akkor én abban a szerepben voltam, amiben most az új hapsi-jelöltöd van

én lány vagyok, és komolyan gondoltam, mondjuk nem volt +-ba ilyen "volt csaja a barátnőm" bonyodalom


szerintem: 1. ha nem szerelemmel szereted a srácot, szakíts vele, mind2töknek jobb lesz, nem feltétlen azért kell ezt megtenned, mert van egy másik, de ha nincs szerelem, úgyse mennél hozzá, ez meddő

2. tapasztalgasd ki, hogy hogyan viszonyul hozzád az új srác, törődő/nem az? és te mit érzel iránta, addig tartsd az egy/fél ;):P lépés távolságot, és ha igazán kialakul valami, akkor gyönyörű lehet a dolog

2010. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mérlegelj egy kicsit. Egy kapcsolat szerintem a szerelemről szól, nem pedig "elélek melletted" dologról.:) Fiatal vagy még. Egyébként benne van a pakliban hogy ha otthagyod a jelenlegid, emiatt a 2. miatt, akkor nem sokra rá pofára eshetsz, hiszen nem lehetsz biztos benne hogy ez a bizonyos 2. szeret téged úgy mint a jelenlegid.Viszont neked az se hiszem hogy jó, ami most van. Szerintem a legfontosabb hogy légy őszinte a mostaniddal, inkább hagyd el, és később találja meg egy olyan aki igazán szereti, mint hogy össze vissza csalják. Ezt úgy gondolom megérdemli.. Ha meg annyira sajnálod hogy feláldoznád a boldogságod (de ez úgysem megy örökké) akkor meg ne csald meg..

17L

2010. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!