Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma estére válasz kell (? ) Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma estére válasz kell (? ) Mi legyan az?

Figyelt kérdés

Szóval írtam már ide ezzel kapcsolatban egy kérdést. Meg is kaptam akkor a magamét néhány embertől,hogy milyen egy szutyok ember vagyok.

De most nem erre lennék kíváncsi,hanem arra,hogy ti mit tennétek a helyemben?

Szóval van egy 1,5éves kapcsolatom,kicsit több. 17 és 18 évesek vagyunk.

Én eddig se voltam halálosan szerelmes a barátomba. Nem is nagyon mutattam ki neki. Ő viszont igen,látni rajta,sokszor mondja is,mindig a kedvemre tesz. Szóval ő egy olyan fiú,akit nagyon meg kell becsülni,és akiből kevés van.

Viszont olyan 2,5-3hónapja megismerteme egy srácot,aki most 24éves. Az elején annyira nem érdekelt,aztán vhogy elkezdtünk többet beszélgetni,és megtaláltuk a közös hangot egyből. Most ott tartunk,hogy találkoztam vele 2x titokban és meg is csaltam 4alkalommal a barátom. De mind a 4 alkalommal csak egy puszi volt,nem csók,csak puszi.

Barátom ismeri a srácot,rajtam keresztül ismerte meg,és tudja,hogy nem olyan régen még érdeklődni kezdtünk,de úgy tudja,hogy megszakadt a kapcsolat. Viszont ez a srác barátnőmmel kavart,illetve csak barátnőm hitte,hogy együtt vannak,de a srác nem akart semmit,nem is kereste.

Viszont engem már 2hete lassan,minden nap hív,találkoztunk is,msnen is beszéltünk. Azt mondja nagyon komolyan gondolná.

Tudom,hogy a mostani barátom nem ezt érdemli,vmennyire szeretem is,főleg mint embert és barátot. Viszont ha szakítanék vele,úgysem állna velem szóba,mert nem tudna rám barátként nézni. De érzem,hogy már részemről nem működik. Viszont se miatta,se barátnőm miatt nem mernék a másiknak igent mondani,meg félek,hogy nem működne,és nem olyan lenn,mint a mostani,nem olyan törődő.Szerintetek mi legyen?


2010. szept. 13. 18:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem érzel szerelmet csak úgy tekintesz rá mint "barátra" akkor már rég szakítanod kellet volna vele. Ne hogy már azért ne szakíts vele mert nagyon jó, értékes ember!
2010. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

hát teljes mértékben átérzem a helyzetet.

viszont ha nem szereted a barátodat,akkor sajnos meg kell beszélned vele,mondd el neki,hogy mi a szitu és szakítsatok.. ha te mást szeretsz ne fájdítsd a szívét. persze gondolom sajnálod őt,én így neten keresztül megsajnáltam szegényt,de ha később jönne rá a dologra még rosszabb lenne neki. még magadtól gondold át,hogy biztos hogy a másik pasit akarod-e. de mindenképpen beszélj a barátoddal.

2010. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

De sajnálom őt,mert tudom,hogy őszintén szeret és olyan dolgokat nézett el nekem,amiket normális ember nem nézne el. Ráadásul nincsen senkije,családja se.:(

És én utána szeretnék vele olyan kapcsolatban maradni,hogy akár még meg is látogathasson,beszéljünk egymással. De érzem,hogy szeretni nem tudom úgy,nem tudok szerelmes lenni belé. Nem értem miért,pedig aranyos teremtés és bármit megtenne értem,tudom.

2010. szept. 13. 18:19
 4/26 A kérdező kommentje:

A napokban is lebuktam,mert megtalálta az új srác számát a telefonomban más néven elmentve. Elment,itt hagyott,aztán mégis visszajött hozzám,ezen is túllépett.

Tényleg nem érdemli ezt,de én sem tudok tovább színészkedni.

2010. szept. 13. 18:21
 5/26 Beviz Elek ***** válasza:

Véleményem szerint a 24 éves srácnak addig vagy érdekes amíg meg nem kap. Max utána még pár hétig/hónapig. Igazából a jelenlegi barátod tényleg nem érdemelné meg, de neki egy olyan lány kéne, aki ugyanúgy szereti őt. Tehát... Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de nincs sok értelme a jelenlegi kapcsolatodnak. Azon azért gondolkozz el, hogy mi van, ha a 24 éves sem és még pár éven belül sem lesz olyan kapcsolatod, amiben ennyire szeretnek és megbecsülnek.


Ameddig fiatal vagy, szerintem inkább bulizz és majd ráérsz lekötni magad hosszabbtávra :)


Sok sikert :)

20/f

2010. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nemtudom,mert a másik csajjal,aki a barátnőm,na vele tényleg nem törődött. Csak lefektette és annyi volt,a csaj mászott ráá. De engem hívogat és a haverja,aknek meséltem,ő viszont meglepődött.
2010. szept. 13. 18:25
 7/26 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudod a választ magadtól, addig teljesen mindegy mit csinálsz. Tégy ahogy jólesik, lényegtelen.

Majd amikor fontos lesz, akkor tudni fogod egyedül is hogy kit válassz. Ha egyáltalán lesz olyan.

2010. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy fontos? És most miért lényegtelen,amit éppen csinálok?
2010. szept. 13. 18:38
 9/26 anonim ***** válasza:

szerintem egy harmadik lesz a befutó

majd egyszer, talán

2010. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kicsit az az érzésem, hogy tőlünk vársz garanciát, hogy a 24 évessel tuti lesz minden, és érdemes szakítanod...

Egyébként egyetértek az előttem szólókkal: 17 évesen még ne az igazit keresd! Ugyanakkor ezt ne úgy vedd, hogy csapodár életre bíztatlak! :) A másik, hogy ha nem szereted a mostani barátodat szerelemmel, és úgy érzed, nem is tudnád, akkor valóban hagyd őt elmenni. Minél hamarabb vége lesz, annál hamarabb találhat valakit, aki képes viszonozni az érzéseit. A tervezett barátságnak meg remélem nem az van a hátterében, hogy ez a mindent megbocsájtó fiú talán majd visszafogad, ha a 24 éves tényleg csak kalandot tervez veled.

2010. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!