Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséget fogadunk, nem vakságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséget fogadunk, nem vakságot de hol a határ?

Figyelt kérdés

Nyilván én is tudom, hogy a párom nem vak és hűséget fogadott, nem vakságot. De szerintetek hol van ebben a határ?

Csak mert szerintem azzal nincs baj, hogy megnéz egy másik nőt. Most viszont rajta kaptam, hogy rá is keres ezekre a nőkre az interneten, facebookon, instán, akikkel kapcsolatba kerül (pl. asszisztens a kórházban, csinos doktornő, pénztáros, stb). Szerintetek ez nem sok már?

Azzal védekezik hogy nem írt rájuk, nem vette fel velük a kontaktot, szóval nincs ebben semmi. Nekem viszont rosszul esik. Ti mit gondoltok?


2022. febr. 28. 10:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%

En sose voltam féltékeny típus, pedig csaltak már meg, de ez számomra is sok.


Persze azzal semmi baj nincs ha elmegy vele szembe egy nő és utána néz, mindenki ezt csinálja, de ez a rakereses már tullo ezen, abba meg ne is menjunk bele hogy netalántán bejeloli és utána beszélgetést kezdeményez. Persze ez még nem megcsalas de akiben a hajlam benne van hogy megkeresi a neten abba az is benne van hogy elkezd vele beszélgetni.


A saját családomban láttam ilyen felé megcsalast.


Szerintem beszéld meg vele és utána mérlegeld hogy fontos e neked annyira hogy ebbe az egészbe belemenj és bármikor ha egy nő van a helyiségben rajtad kívül tudd mire készülj, vagy nem. A szakitast javasolnám de neked kell eldontened

2022. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
41%
"Milyen jo no"" nem tudom hány évesek vagytok de a 18 éves kisfiuk szoktak így beszélni 🤣 anno az exem mikor még velem együtt volt közölte az egyetemen hogy de megba**na az egyik professzorjat, ezt persze később tudtam meg mert nem egy egyetemre jártunk. Kis görcsök
2022. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%

Konkrét nőkre keres, ez gáz. Simán levarná őket ezek szerint, ha lehetne. Más az, ha egy idegent megnéz diszkréten.


Ez gáz.

2022. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%
Én szakítanék. Megnézi, kinyomozza a nevét, aztán rákeres. Előbb-utóbb becsajozik, és nézhetsz.
2022. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41%
Sztem undorító és gaz
2022. márc. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
39%

Az rendben van, hogy nem vagyunk vakok, megnézhetünk másik férfit/nőt a párunk mellett a boltban, a postán, vagy máshol, de aki szereti és tiszteli a párját, ennél tovább nem megy.

Szerintem sok az, hogy xy nőkre akikkel személyes kontaktja volt, direkt rákeres a neten. Az ilyesmi előbb vagy utóbb kommunikációhoz fog vezetni annál aki vevő rá, az találkozáshoz, az meg félrekeféléshez. A szándék egyértelműen megvan benne. Innentől pedig nincs miről beszélni. Én személy szerint szakítanék.

2022. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Utolsó: tökéletesen megfogalmaztad, pontosan így gondolom én is. Ha nem is csalna meg, de hogy nem tisztel ha ezt teszi, az tuti.

Köszönöm az összes választ!

2022. márc. 4. 07:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!