Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséget fogadunk, nem vakságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséget fogadunk, nem vakságot de hol a határ?

Figyelt kérdés

Nyilván én is tudom, hogy a párom nem vak és hűséget fogadott, nem vakságot. De szerintetek hol van ebben a határ?

Csak mert szerintem azzal nincs baj, hogy megnéz egy másik nőt. Most viszont rajta kaptam, hogy rá is keres ezekre a nőkre az interneten, facebookon, instán, akikkel kapcsolatba kerül (pl. asszisztens a kórházban, csinos doktornő, pénztáros, stb). Szerintetek ez nem sok már?

Azzal védekezik hogy nem írt rájuk, nem vette fel velük a kontaktot, szóval nincs ebben semmi. Nekem viszont rosszul esik. Ti mit gondoltok?


2022. febr. 28. 10:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%

10

Ajánlom figyelmedbe a 9-es válaszát. A 8-as is pontosan azt csinálja ami elvárható egy nőtől: tűrjön el mindent a pasinak.

2022. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

"A 8-as is pontosan azt csinálja ami elvárható egy nőtől: tűrjön el mindent a pasinak."

...aztán eszébe jutott, hogy ő is keresett rá pasikra. Akkor most a pasi is egy alárendelődő kis csicska? Ennyire elképzelhetetlen, hogy nem minden kapcsolatban cirkuszolnak a felek ilyen apróságokon?

Normális kapcsolatban nem uralod a párod. De hiába magyarázom ezt azoknak, akik a saját önbizalomhiányukat kontrollmániával kompenzálják.

2022. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
De teljesen normális, hogy a pasi rákeres más nőkre, mert megb.na őket. Csak a hülye nem látja ezt be :)
2022. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
De nem akarja őket megb.ni, különben nem a képeit nézegetné, hanem b.ná őket, ezt fogd már fel, te szerencsétlen.
2022. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

De megakarja, te nyomorult, csak nem teszi, mert a biztosat nem dobja el egy kosza numeraert.

Attol meg a vagy az ott van.

Hasznald mar azt a pici agyadat.

2022. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Úgy jöttem rá, hogy nem hallotta hogy hazaértem és bent a nappaliba mutogatta a haverjának az egyik ilyen csajt. Múlt héten volt covid teszten és a dokinő neve rajta volt a papíron. És pont ezt magyarázta hogy milyen jól nézett ki a dokinő, micsoda egy bombacsaj meg ilyenek.
2022. márc. 1. 11:46
 17/27 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon gáz, én sajnálom kérdező, hogy ilyen tapló pasid van. Tipikus.
2022. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%

"De megakarja, te nyomorult, csak nem teszi, mert a biztosat nem dobja el egy kosza numeraert. Attol meg a vagy az ott van."

És ha felébred a vágy bárki iránt, akkor abból ha lehet, akkor numera lesz? Akkor nekem vagy ezerszer meg kellett volna csalnom a feleségem. Egyszer sem tettem meg, mert van gerincem.

2022. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is gaz, hogy masra vagysz ertsd mar meg :D szegeny feleseged.
2022. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30%

18, én vagyok a 8-as. Hagyd. Én is gáz vagyok ezek szerint, mert én is éreztem már több pasi iránt is szexuális vonzalmat a 10 év alatt. Igaz, megcsalni egyikőnk sem csalta a másikat, de gázok vagyunk, amiért a social médián merünk képeket nézni.

ja és nem forgolódik az utcán sem más iránt.


Egyébiránt meg nem azt kell érteni, hogy valakire RENDSZERESEN rákeres és arra veri... Egyből látom a legrosszabb démon megjelent a fejekben.


Egyébként gondoltam, hogy le leszek pontozva ám. Tudom, hogy ez most szembemegy az idealista elképzelésekkel. Meg valóban tök jó volna, ha nem ilyen lenne az emberi természet. De ilyen az emberi természet.


Hogy mennyire normális ez, másik kérdés válaszai, lehet olvasgatni itt is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Egyébként meg rövidre zárva: a 16-os komment valóban rosszul eső dolog, ugyanis nem szoktam ezeket 2 hétnél tovább az eszemben tartani, fantázia szinten kiélem, és az élet megy tovább. Ha neked ez nem fér bele, akkor beszélj róla a pároddal, vagy szakíts. Ilyen egyszerű.


Az én párom mindig megadta a tiszteletet, nem is bámul más csajokat, sőt: azt is tudom, hogy amikor más, egyébként foglalt (!) pasi bámult és mutatott neki vmi csajt, hogy az "hú de jól néz ki", az én párom simán rövidre zárta, hogy hát én ( barátnője) "ezerszer jobb vagyok".


De ez a fenti ismerős, így beszélt a barátnője mellett is, hogy épp milyen nagy mellű nővel beszélt a munkahelyen, vagy simán csorgatta a nyálát a barátnője mellett is.. Ez tiszteletlen s primitív dolog.


Szóval sok kontextus nem derült ki, én most kifejtetettem hogy puszta képnézegetésért (ami nem rendszeresen ugyanarra a személyre irányul hozzáteszem)

nem vágok le fejeket. És nem, nem vagyok megalkuvó vagy alárendelődő, hanem pont, hogy egészséges az önbizalmam és az egóm, köszönöm. A csajizgatást és a tiszteletlen viselkedést, a kifelé cselekvést és fókuszálást én sem tűröm. Nálam itt a határ. (Mivel mástól sem várok el sem többet, sem kevesebbet, mint amennyit magamtól).

2022. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!