Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve van egy komoly kapcsolatom.

Nem vagyok rá büszke, de a 4 év alatt jó párszor félreléptem...Ha szakítottunk is emiatt, az kb 2 hétig tartott, mert egymás nélkül se bírjuk huzamosabb ideig!

Nemrég megismerkedtem egy sráccal, aki nagyon tetszik.Találkoztunk is egy párszor 2x lefeküdtünk.Ez a srác se mondható egy angyalnak mert ő is csalja a barátnőjét...A lényeg az, h miután utoljára együtt voltunk nem keresett 1 hónapig.Pedig úgy váltunk el, h mindenképpen keresni fog.Vártam... és vártam... aztán úgy voltam vele, h elfelejtem a srácot!Erre ma reggel kapcsolom be a gépet és mit látok?Egy üzenetet tőle, h idézem:mostanában nagyon le voltam foglalva. Ráérsz valamikor? ---nem tudom erre mit reagáljak! fogalmam sincs mit írjak vissza, vagy egyátalán visszaírjak-e neki.Kicsit megalázónak érzem ezt az egészet...

Tudom az is elég gáz, h csalom a pasimat és azt is tudom, h emiatt sok embernek meglesz a véleménye!De szépen megkérek mindenkit ha ír is ide ne azért tegye, h pocskondiázzon!Köszi szépen!


2010. szept. 12. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mire vagy kiváncsi? Hogy vissza írj e neki? A véleményem hogy az a fiú nem el volt foglalva csak nem volt rád szüksége. Érted mire gondolok. Egy használható kur*vának néz. nem sértés képpen de a fiúk soha nem járnának ilyen lányokkal akik csalják a bártájukat. Mellesleg ha még most írsz is neki akkor azt fogja hinni hogy ő bármit csinálhat cska szól neked és te elmész vele szobára. Szerinted ez normális? Ne írj vissza neki. Próbáld meg a barátodat jobban tisztelni. Vagy mondd megneki hogy nyílt kapcsolatban szeretnél élni. Akkor nyugodtan csinálhatod ezeket. De akkor se ugorj ha egy fiu azt modnja hogy ráérsz? Ami azt jelenti hogy gyere dugni kisku*rva.


Nem rád értettem ezeket csak szerintem ez a tény és a fiuk ezeket godnolják az ilyen lányokról.


Tartsd meg a méltóságot, amennyi még van.

2010. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elos valaszoloval. Pontosan ilyen valsszt adtam volna en is!!!
2010. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, egyértelmű hogy csak dugni kellesz a pasinak. Mondjuk szerintem neked is csak farok kell, úgyhogy írj vissza neki nyugodtan, hadd dugjon meg. Egy strigulával több vagy kevesebb...
2010. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!