Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 2 hónapja minden remekül megy eddig. Csakhogy az osztálytársam is...a szünetekben mindíg a barátnőivel van. akik persze az én baráti társaságom is de csak én megyek oda hozzá én keresem őt ő pedig nem tesz semmitsem. Ha én úgy tennék vele még a csókig se jutottunk volna el nem hogy a másik kielégítéséhez... Merthát a szüzességét is nagoyn félti és nekem ez úgy jön le mintha nem velem akraná elveszíteni és nem én vagyok az igazi... HA pedig mondom neki hogy hagynifogom őt ésm ajd együtt leszünk amikor akar ő ... akkro aztmondja hogy ne mert jó hogy én ilyen vagyok és hoyg törődőm vele de cserébe semmit sem kapok vissza... ő nem foglalkozik velem annyit nem fut utánnam eggyáltalán... Csak iszonyatosan féltékeny... eltilt a lányoktól és a volt baártnőmet szószerint meg akarja ölni csak mert ő közeledik hozzám. H a pesig megkérdezem mit csinálok rosszul aztmo ndja mindent jól csinálok de semmit sem tesz. Csak várja hogy

én kényeztessem...és hogym indent én csináljak ő pedig semmit ha én nem csinálnék semmit ő se... Ha pesig csinálok semmi szenvedély vissza csak elengedi magát és ennyi.


2010. szept. 11. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az is benne van hogy szűz tehát tapasztalatlan.Ne rohanj örökké utánna.Én is jártam egy osztálytársammal és azért lett vége, mert szinte megfojtott a féltékenységével.Adj neki önbizalmat és akkor kevésbé lesz féltékeny pl. sokat dicsérd a külsejét.Legyél vele türelmes és hagyj neki szabad teret.

L18

2010. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, abszolút nem te vagy a hibás, semmit nem csinálsz rosszul.

Viszont el kellene érned, hogy ő akarjon foglalkozni veled, hogy hiányozz neki, hogy lássa meg a lehetőségét annak, hogy egyszer elveszíthet.

Ő státuszszimbólumként is kezelhet téged a suliban/barátnői előtt, végtére is gondolj bele, hogy villoghat egy olyan fiúval, aki a valagát is kinyalja és full szerelmes. Ezzel saját magát is fényezi.

Persze nem mondom, hogy a szerelem hiányzik részéről, de ha meg is van, nagyon felszínes lehet.

Tehát próbálj lazítani, érd el azt, hogy hiányozz neki, ő akarjon veled lenni. Ha rákérdez, mi a változás oka, elmondhatod neki amit a kérdésedbe is leírtál, az egyoldalúság, a törődés hiánya. Ha viszont "támadólag" lép fel ezek után (emiatt), és minimális aggódást sem látsz benne, csak a felelősségre vonást, akkor megette a fene az egészet.

2010. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kevesebbet találkozz és beszélj vele. Ha nem fog keresni gyakrabban akkor nem hiányzol neki ergo nem érdekled, lépj tovább kicsit komolyabb csaj után
2010. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te se csinálj semmit egy darabig.
2010. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!