Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a pasas normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a pasas normális? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy pasas, akivel évekig csak barátság volt, nem több. Ő többet akart, de én nem és mivel nem szerettem szerelemmel, nem akartam neki szerelmet színlelni. Volt párkapcsolatom, tönkrement, van ilyen sok emberrel. Közben neki lett egy barátnője. Mivel mindig csak barátság volt köztünk, egymásnak elmondtuk a saját magánéletünkkel kapcsolatos pár dolgot. Igenám, csak hogy ő féltékenykedni kezdett, akivel csak még nem is szerelemből, csak közös érdeklődésből találkoztam (férfi), megfenyegette az illetőt az iwiw-en, hogy ne merjen velem kikezdeni, pedig nem is ez volt a háttérben. Közben ő a barátnőjével volt akkor egész nap. Szóval egyrészt emiatt sem, másrészt azért sem volt joga az illetőt fenyegetni, mert csak haverkodás áll a háttérben. Minden társkereső szándékom ellen határozottan tiltakozik. Megpendítettem neki, hogy ha több lenne köztünk barátságnál, amire már régóta vár, akkor mi lenne a barátnőjével? Azt felelte, hogy semmiképpen nem dobná. De engem fenyeget, hogy ne pasizzak. Pedig köze nincs ehhez, és nem fogok apácaéletet élni csak az ő kedvéért, ráadásul nem is dobná a barátnőjét, ha túllépnénk a barátságot. Egyszer komolyan megtörtént, hogy megengedtem neki, hogy simogasson, csókolgasson, ekkor dobtam fel azt, hogy ha több lenne, mint haverság, akkor mi lenne a barátnőjével és azt mondta, hogy az marad.
2010. szept. 11. 01:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Valóban ez hatásos lesz. De attól még nem szabadulok meg tőle és attól sem, hogy terrorizáljon és a hímneműeket fenyegesse. Pláne iwiw-en.
2010. szept. 11. 02:22
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem muszáj, persze. De mindennap akar jönni délután hozzám és nem a barátnőjével. A munkahelyemre is bejárkál.
2010. szept. 11. 02:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Fel is jelenthetnéd, ha fenyegetőzik.
2010. szept. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igaz, egyébként volt már rendőrségen ügye azért, mert összeverekedett valakikkel, akik szerinte nem úgy viselkedtek, ahogy ő elképzelte. El is tört csontja.
2010. szept. 11. 02:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Vagy mentőt hívhatnál hozzá...
2010. szept. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog, szerintem mindenképp szakítsd meg vele a kapcsolatot. Az ilyenek lesznek gyilkosok féltékenységből.. (Am meg ja, szólhatnál a bnőjének, vegye észre kivel jár.)
2010. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A barátnője se teljesen tiszta elmeállapot szempontjából. Rágalmazott már meg ismeretlen személyt, akiről kiderült, hogy köze nem volt ahhoz, amit állított ez a nő.

(Nem én voltam ez a személy, én a barátnőjével soha nem beszéltem személyesen.)

Egyébként ha leépíteném a pasast, ez nem lenne egyszerű, akkor durván elragadtatná magát szerintem.

2010. szept. 11. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!