Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a pasas normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a pasas normális? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy pasas, akivel évekig csak barátság volt, nem több. Ő többet akart, de én nem és mivel nem szerettem szerelemmel, nem akartam neki szerelmet színlelni. Volt párkapcsolatom, tönkrement, van ilyen sok emberrel. Közben neki lett egy barátnője. Mivel mindig csak barátság volt köztünk, egymásnak elmondtuk a saját magánéletünkkel kapcsolatos pár dolgot. Igenám, csak hogy ő féltékenykedni kezdett, akivel csak még nem is szerelemből, csak közös érdeklődésből találkoztam (férfi), megfenyegette az illetőt az iwiw-en, hogy ne merjen velem kikezdeni, pedig nem is ez volt a háttérben. Közben ő a barátnőjével volt akkor egész nap. Szóval egyrészt emiatt sem, másrészt azért sem volt joga az illetőt fenyegetni, mert csak haverkodás áll a háttérben. Minden társkereső szándékom ellen határozottan tiltakozik. Megpendítettem neki, hogy ha több lenne köztünk barátságnál, amire már régóta vár, akkor mi lenne a barátnőjével? Azt felelte, hogy semmiképpen nem dobná. De engem fenyeget, hogy ne pasizzak. Pedig köze nincs ehhez, és nem fogok apácaéletet élni csak az ő kedvéért, ráadásul nem is dobná a barátnőjét, ha túllépnénk a barátságot. Egyszer komolyan megtörtént, hogy megengedtem neki, hogy simogasson, csókolgasson, ekkor dobtam fel azt, hogy ha több lenne, mint haverság, akkor mi lenne a barátnőjével és azt mondta, hogy az marad.
2010. szept. 11. 01:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Múlt időt azért használok, mert ilyen alak nekem havernak sem kell. Nemhogy párnak.
2010. szept. 11. 01:49
 2/17 anonim ***** válasza:

ha tudtad hogy van barátnője, akkor mért kavartál vele tulajdonképp?

lehet, hogy hízelgő, hogy udvarol, fut utánad, de mégsem a tiéd, ha ezt érdekes játéknak tartod, akkor az a te dolgod. ha nem tetszik, hogy beleszól az életedbe, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne 1 anonim portálon háborogj miatta, mert felesleges.

és igen, mellesleg normális,hiszen van egy barátnője, és egy másik lány, akivel szórakozhat, és ezt élvezi. teljesen normális, az más kérdés, hogy nem erkölcsös.

2010. szept. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ha annyira szeretné a csajt, akkor nem utánam koslatna és nem fenyegetné meg azt a pasast, akivel én randizok. Mert ha a csaj a fontos, akkor ne pofázzon a pasasnak és ne fenyegesse!
2010. szept. 11. 02:04
 4/17 A kérdező kommentje:

Ja, és nem én kacérkodtam vele, ő nyomult rám és nem volt olyan alkalom, hogy ne próbálkozott volna anélkül, hogy én bármi jelét adtam volna arra, hogy megteheti.

Az a lényeg, hogy a kettő együtt nem létezik: fenyegeti a pasit, akivel randizok vagy akár csak beszélek, de a barátnője akkor minek van? Vagy tartsa meg és akkor ne fenyegessen sem engem, sem a pasast, akivel akár beszélgetek is.

2010. szept. 11. 02:05
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehetetlenné teszi még a semleges kapcsolataimat is hímnemű emberrel a fenyegetőzéseivel, tiszta égő és nem győzök magyarázkodni. Akkor miért van a barátnője? Milyen jogon lehet így viselkednie???
2010. szept. 11. 02:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Megfenyegetheted, hogy a barátnőjével állíttatod le, ha nem hagy békén.
2010. szept. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, ez jó ötlet, de nem biztos garancia arra, hogy abbahagyja.

Nem értem, milyen jogon fenyeget meg hímneműt, akivel semleges témáról beszélgetek, fenyeget engem is. Volt már többször, hogy szerelmet vallott. Amikor meg rákérdezek, hogy ha mégis lenne több barátságnál köztünk, akkor meg azt mondja, hogy a barátnője marad. Korábban azt mondta,hogy természetesen dobja.

Nekem nem lehet pasim semmilyen értelemben, neki lehet a barátnője. Ez itt a bökkenő.

2010. szept. 11. 02:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Vedd fel a következő vallomását és játszd le a barátnőjének.
2010. szept. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs rendszeres szex, csak annyi volt, hogy amit annyira akart már régóta, megcsókolhatott és megsimogathatott. Most ez a dolog vagy megzavarta a fejét, vagy nem tudom mi lett vele. Ezek után már el is kerülöm. A barátnőjére pedig mindig panaszkodott és panaszkodik, bevallotta egyszer, hogy nem is szereti egyáltalán. Jó, abban hibás vagyok, hogy megengedtem neki, hogy megcsókoljon és simogasson, de már annyira ráállt erre a dologra, hogy arra gondoltam, hátha jó lesz annak ellenére, hogy nem vagyok szerelmes belé. Már a környezetem is mondogatja, hogy ez a pasas szerelmes belém. Amikor azt mondtam neki, hogy ha lesz szex teljesen, akkor mi lesz a barátnőjével és először azt mondta, hogy dobja, később hogy nem. Márpedig ez nekem így nem megfelelő, pláne az sem, hogy fenyegeti az összes hímneműt, akivel csak szóba állok és ez nagyon kellemetlen.
2010. szept. 11. 02:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Muszáj egyáltalán tartani vele a kapcsolatot?
2010. szept. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!