Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámnyomult egy majdnem hatvané...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámnyomult egy majdnem hatvanéves pasas, nem normális!?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok. Egy munkahelyen dolgozunk, ő a portás. Mindenkivel kedves, de egyfolytában a s.ggemben van és nem tudom mit akar kezdeni az életkorával. Még a felesége orra előtt is nekem teszi a szépet. Kiakaszt, de eddig nem mertem kioktatni főleg az idős kora miatt. Hogy szereljem le. Egyáltalán hogy képzeli ezt. A nagyapám lehetne......
2010. máj. 24. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Mond meg neki, hogy férjnél vagy. És a férjed egy kigyúrt állat.
2010. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
21 éves férjnél? Nyilván elhiszi majd. Egyébként pedig tudja hogy nem vagyok.
2010. máj. 24. 21:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki viccesen, de nagyon határozottan, hogy már van szerelmed, és az nem azonos ővele!!! Csak bátran, nehogy már!


Vagy pedig áradozz neki egy 25 körüli "ismerős fiúról" akiért oda vagy halálosan :)

2010. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
95%
Súgd a fülébe, hogy korábban karatéztál, és legalábbis a tökönrúgásból sikeres vizsgád van.
2010. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak mondd neki, hogy nálad jobban bejön a dél mint a félhat. XDDDDDDDDDDDDDDD
2010. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én azon vagyok kiakadva, hogy mégis mit gondol az ilyen. Hatvanévesen egy neki jár egy húsz éves. Akkora pocakja meg bajsza van........
2010. máj. 24. 22:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Adtál okot arra esetleg, hogy félreértse a veled való kapcsolatot? (gondolok arra, hogy pld. te is túl kedves voltál vele, vagy meghallgattad élete történetét, stb)?
2010. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen ügyet sem vetek az ilyenre.
2010. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy mit gondol.. Egy férfi férfi, teljesen normális, hogy udvarol annak, aki tetszik neki. Ez teljesen egészséges dolog.


Te viszont 21 éves létedre képtelen vagy leszerelni az udvarlókat? OMG de bányarém lehetsz akivel ez még soha nem történt meg :p

Na ez a beteges.

2010. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem miért foglalkozol ezzel a dologgal..Van jópár idősebb faszi,akinek jár a szája,meg csorog a nyála,de ez kit izgat?Elmész mellette,aztán kész,nem kell reagálni semmit a mondandójára.Az más lenne ha tapizna vagy ilyesmi,de mivel csak mondja a hülyeséget,rá kell hagyni.
2010. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!