Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámnyomult egy majdnem hatvané...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámnyomult egy majdnem hatvanéves pasas, nem normális!?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok. Egy munkahelyen dolgozunk, ő a portás. Mindenkivel kedves, de egyfolytában a s.ggemben van és nem tudom mit akar kezdeni az életkorával. Még a felesége orra előtt is nekem teszi a szépet. Kiakaszt, de eddig nem mertem kioktatni főleg az idős kora miatt. Hogy szereljem le. Egyáltalán hogy képzeli ezt. A nagyapám lehetne......
2010. máj. 24. 21:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Csak leszerelni akarom, de nem merem lekiabálni a kora miatt. Nem akarom megsérteni.
2010. máj. 24. 22:09
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Rám egyszer egy alkoholista mosdatlan alak nyomult rám. a poén, hogy épp pihentetni kellett a szememet, így nem hordhattam a kontaktlencsémet. Csak a 15 évvel azelőtti szódásszifon szemüvegem volt, mert amúgy rühellem és sose hordom, na abban virítottam 1-2 hétig. Ezalatt meg voltam róla győződve, hogy én vagyok a bányarém, mikor ez az alkoholista alak szerelmes levelet küldött:)))Életemben 3-szor kaptam ismeretlentől szerelmes levelet, de hogy egyiket épp bányarém koromban.:)))

Azt írta, nagyon bejövök neki és van-e férjem?

Szépen visszaírtam neki, hogy ne haragudjon, de foglalt vagyok. Erre soha többé nem jött a munkahelyem felé.

Én is gondolkoztam rajta, hogy szokott ez olykor tükörbe nézni? Mondjuk lehet, hogy szódásszifonnal elérhetőnek tűntem a számára.:))))

2010. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Vén hülye a kapuzárási pánikkal. Alázd meg mások előtt, ezzel bármilyen korosztályú f@szt le tudsz koptatni, magamból kiindulva ha ilyet tenne egy lány akkor nemhogy nem próbálkoznék hanem átcsapna gyűlöletbe az addigi szimpátia és azon lennék hogy kicsináljam. Ha szerencséd van akkor te nem szerzel vele ekkora ellenséget de a kívánt hatást eléred.

Vagy feküdj le vele, és mószerold be a feleségénél!

2010. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet ám, hogy valójában semmi igazán komolyat nem akar tőled, hanem kapuzárási pánikban szenved szegény, és az hogy egy fiatallal flörtölhet már bőven elég neki, hogy túlélje ezt a korszakát. Azt akarja érezni, hogy még ő is ér valamit, és még mindig el tudja érni, hogy egy lány elpiruljon a bókjaitól, de tovább már nem menne, vagy legalábbis nem hisz benne, hogy valaha is nyílik rá lehetősége. Szerintem őt nem tántorítja el ezektől a dolgoktól az se, ha van párod, vagy férjed. Inkább próbáld éreztetni vele, hogy a bókjai hidegen hagynak (persze valami udvarias formában) Sok sikert! ;)
2010. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha van egy nagydarab kigyúrt férfi ismerősöd, és ha hajlandó ő is belemenni a dologba, akkor egy pár alkalommal menjen eléd a munkahelyedre amikor végzel és játsszátok el, hogy ő a párod.
2010. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én egy 70 éves volt munkatársammal jártam így, de ő le is tapizott majdnem meg ha nem fordítom el a fejem akkor szájon smárol :S :S :S

Megértelek de én sem nagyon tudok mit kezdeni az öreggel...vagyis a leszerelésével, nem hagyja magát...

23/L

2010. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem feküdj le vele.Aktus után nevesd ki, és akkor úgy elszégyenlül, hogy összefossa magát azonnyomban.Utána hozzád sem mer majd szólni.

Velem is hasonló történt..

Meglátod bejön.

puszcsi

2010. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

joj :S nem irigyellek :S mond meg neki h hadja beken amit csinal..tudja o majd h mire gondolsz te..v mond meg neki h kirugatod h ha nem hadja abba..meg h komoly kapcsolatod van..igy hatha sikerul..


sok sikert neked :) remelem h sikerul :)))


16/L :) majd irj h mi lett,lecci :)

2010. máj. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az öregek újraélik a csajozós korukat, kb minden öreg (60 felett) csajozik, udvarol :) de ez nem komoly, általában csak játék az egész...
2010. máj. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!