Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azt elviselni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elviselni hogy a párod csak dísz?

Figyelt kérdés

Egyik ferfi se segit semmiben.

Latja hogy leszakad, eltörik vmi, vagy elállithatlanul zubog a viz, ég a konyha, kezében marad a kilincs, vagy bármi. De mind csak betespedni tud hozzám. Anyagiakat sajnalják, en szolgalom ki kajával (mert nincs képem ugyenni hogyő nem eszik), alberletbe nem fizetnek.


Egyik sem társ, hanem csak dísz az életemben.

Elkoteleződest családot sem akarnak.


Hogyan lehet boldognak lenni elvárások nélkul, ha a parod férjed a f.rkán meg szivén kivul semmit nem nyujt?


En is szeretném megélni a szerelmet valahogy felnőttként.


Gyerekként mig szulokkel laktam ilyen bajom soha nem volt hogy egy ferfire semmiben nem lehet szamitani.

De ma már nem tudok igy boldog lenni.

Es egysem segit soha semmit



#díszpintyek
2022. jan. 31. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:

Igen 19.


Illetve ő még ugyanott van. Neha meghiv erre arra es ennyi.

Ha mennénk moziba azt is fizetné. Csak nem megyek oziba. marhara nem mozira van szuksegem.

2022. jan. 31. 13:38
 22/81 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elejétől odafigyelsz, hogy ne ugrald körbe, az elején tisztázzátok az anyagiakat, ha odafigyelsz, hogy olyat válassz, akinek evidens, hogy oda-vissza hívjátok meg egymást, ha az elejétől figyelsz, hogy ha kérsz valamit, azt, hogy és mikor teljesíti és csak olyannal költözöl össze, aki ezeket mind úgy csinálja, ahogy szerinted az normális, akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe.

Egyszerűen fel kell állítani normákat, szabályokat és következetesen betartani. De, ehhez tudnod kéne, pontosan mit is akarsz elvárni.

2022. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 A kérdező kommentje:

20 ne az áldozathibáztatás menjen már, hanem ötletek.


Anyagilag jol állo normalis fèrfiakrol van szo akik rendesek monogámok stb

2022. jan. 31. 13:39
 24/81 anonim ***** válasza:
65%
Én menekülnék a férfi helyében. Volt egy két nőm aki mindig az exeit szidta, hogy mindent ő vett, mindent ő csinált. Hó végén rendszeresen ki kellett segíteni. Ez nálam red flag. Ennél rosszabb csak az volt aki 7/24-ben a menyét szapulta..
2022. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:
Csak nem funkcionálnak társként.
2022. jan. 31. 13:40
 26/81 A kérdező kommentje:
24 te is ingyenélő vagy?
2022. jan. 31. 13:40
 27/81 anonim ***** válasza:
100%
Ismét azt tudom írni, hogy szabályok. Probaltatok már felállítani közös szabályokat? Mert ez lenne az együtt élés alapja.
2022. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
100%
25-ös Jó, de megmondtad nekik, hogy mit szeretnél? Várni a csodát, az nagyon evés!
2022. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mennél moziba...??:)

Amúgy mire van szükséged?

Kb az a gond, hogy nálad vagytok, ahol te állod a rezsit, albérletet és a kaját? Beszélni kell erről, szálljon be.

Veled írtam itt kb 2 hete, hogy a hapsi elköltözne anyukájától veled nagyobb albérletbe, de neked az nem ok???

2022. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
65%

26

Egyedül élek. Az ellen nincs kifogásom, hogy eltarts. Olyan nő amilyennek leírod magad nem létezik.

2022. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!