Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez így?

Figyelt kérdés
van egy barátom már lassan 3 éve.Nagyon féltékeny tipus,alig engem meg nekem valamit.De én igy fogadtam el őt.Mostanában viszont már csak ilyen se veled se nélküled.A suliba ahol járok tetszik egy fiú,mármint helyesnek tartom.Nem akarok vele járni csak jóérzés lenne ha bejönnék neki.Meg szoktam vele álmodni hogy megcsókol stb.Suliba ugy örülök ha meglátom.Szerintetek miért van ez ?
2010. szept. 9. 17:18
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ez eléggé nagy kicseszés a barátoddal, gondolom épp emiatt féltékeny ( gondolom nem tudja, de hát látod ezért féltékeny)

Másik dolog, ha fiatalok vagytok, a 3 év az szép év, érdemes hagyni inkább az egészet, mert a se veled se nélküled kapcsolatnak úgyis vége lesz, és csak a rossz dolgokat húzzátok.

Hidd el érdemes most befejezni, én is jártam így, és utólag vissza gondolva, érdemesebb lett volna már az elején abbahagyni.

2010. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SuliBAN. Miért olyan nehéz megtanulni a ragok helyes használatát?
2010. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló ! az elejétől fogva nagyon féltékeny és azért van ez.

2.válaszoló.Suliba a jó megoldás..mert azirtam a suliba ahova járok.Akkor lenne jó a suliban ha úgy lenne hogy : a suliban AHOVA ! :)

2010. szept. 9. 17:31
 4/4 A kérdező kommentje:
ahol*bocsi
2010. szept. 9. 17:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!