Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem vagyok hozzá való?

Figyelt kérdés

A barátom tavaly osztályelső lett, erre az évre pedig ösztöndíjat kapott. Én magántanuló vagyok, tavalyelőtt buktam is, és úgy érzem, nem vagyok méltó hozzá. Amúgy nem vagyok egy buta lány, csak istentelenül lusta. Szeretnék visszamenni a suliba, miután levizsgáztam, de olyan frusztrációt okoznak a barátom sikerei, hogy beleőrülök. Úgy érzem, neki egy nagyon okos, gimnazista lány kéne, nem egy magántanuló lusta kis sz.r. Szerintetek miért van ez? Büszke vagyok rá, de rossz, hogy én nem vagyok azon a szinten, mint ő.


17L 16F


2010. szept. 9. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az eszed ért szeret:)..ez nem kötsögségből mondom:)..Ilyen dolgok miatt ne paráz...gondolom ha őt zavarná akkor már rég szakított volna:)Szval relax baby,relax;)
2010. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de...Középszinten beszélek angolul, meg minden tantárgy megy amúgy, egészségügyi okokból lettem magántanuló. Tisztára szégyellem magam - régen versenyeket nyertem pl. helyesírásit, meg szépkiejtésit, most pedig tisztára alsóbbrendűnek érzem magam a barátomhoz képest...Mindig büszke lány voltam, bármi történt, de ebbe beleroppanok...Apám meghalt, anyám meg még csak büszke se lehet rám...Borzalmasan érzem magam.
2010. szept. 9. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tűnsz butának. Kezdj el hinni magadban, legyél szorgalmasabb egy kicsivel, és hidd el, meglesz az eredménye. Egyébként ilyen eredményekkel 17 évesen ne legyen önbizalomhiányod!!
2010. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, mert most sem járok suliba, és teljesen ki vagyok borulva...Az anyám meg nem hajlandó elintézni, hogy normális suliba mehessek - anno az osztályfőnököm negatív behatására sima szakközépbe mentem, kereskedelem-marketing szakra. Nekem a biológia, a nyelv, és a történelem az erősségeim, nem a matek, meg a gazdasági alapismeretek...Egyszerűen nem tudok belenyugodni, suliba akarok menni, valami rohadt erős gimibe, hogy megmutassam, én is képes vagyok arra, hogy osztályelső legyek...Félek, h. tönkrevágja a kapcsolatunkat az, hogy nem vagyok képes semmire...
2010. szept. 9. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
dehogyis..nem hiszem hogy olyan lenne az a srác;):)
2010. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan...de nagyon sokat árthat 1 kapcsolatnak, ha az egyik fél hisztizik, mert mondjuk önbizalomhiánya van. (jelen helyzetben én.) És félek, hogy meg fogja unni a kirohanásaimat. Nagy részükről nem is tud, hogy miket élek át, most is idegroncs vagyok, a lelkemet kisírtam ma, és Ő nem tudja, mert általában ilyenkor meg akarok halni, ami Őt nagyon zavarja...Úgy érzi, nem elég nekem ahhoz a lénye, hogy életben maradjak, vagy mi a szösz...(természetesen pszichológiai szempontból kizárt, hogy megölném magam, legalábbis egy külső szemlélő ezt mondhatja)
2010. szept. 9. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:

ez tényleg nem tesz jót a kapcsolatotoknak, mármint, hogy begubóztál. attól még, hogy nem jársz most "normális" iskolába, egyáltalán nem vagy kevesebb, pláne, hogy butának sem tűnsz.

és ne hidd el, hogy az iskola az életre nevel, mert akkor elég sz*r életet szánnak nekünk. :D

a depressziót próbáld meg elhagyni, ha másért nem, a kapcsolatotokért, de a legjobb az lenne, ha magadért tennéd.

járj el valahova, én pl jógázok és edzőterembe járok [hogy étvágyam legyen, és hízzak, de ez most mindegy:D], meg táncolok. valami biztos van, ami érdekel, és kikapcsol.

sok sikert!, :)

L.17

2010. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a magántanulóság miatt elég antiszociális lettem...Nagyon ritkán járok emberek közé :S
2010. szept. 9. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!