Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor elöször megláttam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elöször megláttam nem mertem odamenni hozzá azthittem soha többé nem látom, de aztán megint láttam abuszon ma is tegnap is holnap is fogom de hogy menjek oda hozzá? Mit mondjak? Olyan gyávának érzem magam ááá de muszálly összeismerkednünk

Figyelt kérdés

jah és 17 vagyok(ha ez számít valamit)

kissé félénk:A

ja és szemeztünk is a lánnyal nem keveset, szerinte mbejövök neki.


2010. máj. 11. 20:29
 1/7 nielindi ***** válasza:
100%
menjd oda, kérdezd meg, h ö hogy irja a MUSZÁJ-t. ha ugy mint te, akkor életed párja, ha helyesen J-vel irja, hagyd a francba, kevés vagy neki!!!
2010. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

20:31


Imádtam :'3

2010. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nielindi ***** válasza:
100%
köszi :)<3
2010. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:D
2010. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

:D Szét röhögtem magam az elsőn...

Már csak egy kérdésem van, hálás lennék, ha valaki megválaszolná (a kérdéshez kapcsolódik): Mi az az abusz? :O

2010. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nielindi ***** válasza:

francbaaa!!! elfelejtettem az abuszt :( de örlük, h van még olyan, aki nem tudja mi az :)


elsö :)

2010. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
első* (Y) :D
2010. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!