Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekik nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Szóval nekem nagyon bejönnek az emo "feelingek",emosok,emo scene-k,csak nem tudom h ők csak a saját stílusbeliekkel jönnek e össze:)..mert valamelyik nap mondta egyik ismerősöm,h neki is nagyon tetszenek,de pl a scene-s lányok nehezen találnak pasit a kinézetük miatt,meg h csak talán megfektetni akarják őket semmi több.Ez igaz szerintetek?Egy nem emos,scene srácnak lenne esély náluk?:)

Bocsi a megfogalmazásért,meg a kérdésért,de nagyon kiváncsi vagyok rá:)

F/17


2010. szept. 9. 15:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

hát lol..."ők nem neonok" ezen 5 percet szakadtam?


és hogy az emókat érdekli a világ fájdalma?? wtf!! mi vaaan? Milyen fájdalomról beszélnek? Suliba járnak...otthon esznek....nem fizetnek hitelt...nem dolgoznak...mi fáj? Mi a baj? Lóf@szt se tudnak semmiről.

Amúgy nyáron láttam 3 emost a vidámparkban...ez egy paradox nem?XD

2010. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
én is láttam már vidámparkban emósokat:D
2010. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
jójó..ezzel én is így vagyok..nem tudtam megfogalmazni a dolgot,és pont akkor néztem ilyen scenes oldalt,és ez volt kiírva..viszont egyetértek h semmi világfájdalmuk nem lehet mivel még semmi "élettapasztalat".de ettől függetlenül még tetszenek
2010. szept. 9. 17:09
 14/23 anonim ***** válasza:
de ezek csak divatpics.k:S
2010. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
meglehet..de csak van köztük kivétel:D
2010. szept. 11. 16:12
 16/23 anonim ***** válasza:
Na hagyjuk már ezeket! Szánalmas az egész, volt egy ilyen divat néhány éve és a sok agyatlan tini követte, ennyi. Világfájdalom, az b*zdmeg, majd akkor lesz fájdalma, mikor duplájára növekszik a devizahitele és 2 műszakban kell dolgoznia.
2010. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

khmkhm..az emók igen..de a scene-knek nincs világfájdalmuk;):D

Am nekem nincs velük bajom...

2010. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Ja, igazad van.

Ez emos lányok túl rusnyák, hogy bárkinek tettszenek a a többi emosn kívül, az emos pasik viszont b_zik, szóval nekik meg azért nem fognak bejönni.

2010. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na azért ne legyen egyedül a kérdező. Nekem is bejönnek a scene-k.
2010. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én pl egy eléggé emo beütésű lány vagyok, csak mondjuk inkább külsőre, de nekem pl az emo pasik pont nem jönnek be, csak a stílus. De volt egy emo barátnőm, aki viszont csak emo srácokkal jött össze addig, amíg olyan stílusú volt.
2010. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!