Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higgyek? A barátnőm ver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? A barátnőm ver át vagy a párom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött,hogy interneten megismerkedtem egy fiúval (28 éves, én 25). Hetekig msneztünk és végre találkoztunk. Én úgy érzem ez szerelem volt első látásra, szinte már akkor kiegészítettük egymás mondatait. Természtesen elmondtam ezt a legjobb barátnőmnek és már akkor meglepődtem rajt. Azt tanácsolta, hogy azonnal lépjek ki ebből a kapcsolatból. Én nem vagyok normális, h. belementem egy vakrandiba és a srácnál valami tutira nem stimmel, ha így ismerkedik. Mindenféle lehetetlen sztorit előadott, hogy vessek véget a találozóknak, de a szívem mást súgott, nem hagytam abba a kapcsolatot. A bnőm azóta folyton csak szidja a páromat, akivel 1,5 éve vagyunk együtt. A múlt héten eljegyeztük egymást, nyárra tervezzük az esküvőt. A hétvégén buliztunk egyet a haverokkal, a bnőm is ott volt. Este a párom be vallotta, h. amikor kiment a mosdóba a bnőm szó szerint letámadta, megakarta csókolni, de ő ezt nem hagyta, el se akarta ezt nekem mondani, de úgy gondolja, őszintének kell lennünk egymáshoz. Erre másnap sürgős találkozóra hív a "legjobb???" barátnőm. Azt mondta el kell mondania, h. a párom letámadta, eőszakoskodott vele, megmutatta a kék-zöld foltokat a kezén. Tejlesen kétségbeestem és ott hagytam. A barátom munkaügyben vidéken van, nem mondtam még el neki mi történt, telefonba ezt nem lehet, de érzi, hogy valami bajom van. A bnőm meg hívogat, de nem veszem fel vagy letagadom magam.A gyermekkori legjobb barátnőm miért csinálja ezt? (Tesóm szerint ne higgyek neki, féltékeny, mert évek óta nincs senkije) Ő hazudik vagy a párom? Nem akarom elhinni, hogy a férfi, akit imádok erőszakoskodjon valakivel is...

Bocs, ha hosszúra sikeredett.:(


2010. szept. 9. 12:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jobb is.Ne is keresd.Hogy lehet egy olyan embert fikázni akit nem is ismer, még hallásból sem? Teljesen biztos vagyok hogy féltékeny...
2010. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én véleményem pedig az, hogy a barátnőd ezek után nincs abbana pozícióban, hogy még ő adjon neked ultimátumoot!

Egy igaz barát nem tesz ilyet a barátnőjével!

Ergo örülnie kéne neki, ha te hajlandó vagy ezek után megbocsátani neki, és továbbra is a barátnője lenni!

A csajnak szégyelnie kellene magát!

Nem feltételeket szabni!

Szerintem az ilyen az nem barát, nem is volt, és nem is lessz!

Remélem segítettem!

28F

2010. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd öket össze és hármasban beszéljétek meg, akkor úgyis ki fog derülni h. ki kamuzik,mert akkor tuti nem tudják leplezni.Ha apárod kiakad h. nem hiszel neki,ahelyett h.támogatna,akkor abban van valami simlisség,mert ha nincs rejtegetni valója akkor simán bele megy ebbe a beszélgetésből.Mert egyértelmű, h. te hihetsz a barátodnak, de attól ő még átverhet.És csak megérti h. nem akarsz úgy férhez menni h. ezt nem tisztáztátok és nincs lezárva.Pl.az én párommal egyszer összekaptunk egy csaj miatt,mert állította h. nem is ismeri meg ilyenek és én voltam a hibás h. nem hittem neki(tipikus férfi védekezés,ha a másikat hibáztatja),de pár hónappal később ő maga buktatta le magát,mert mutatott egy képet és ott már ismerte a lányt,csak elfelejtette, h. annó én rá kérdeztem és így simán lebuktatta magát.
2010. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hülye faszhiányos k.rva (már elnézést). A nőkből undorító dolgokat tud kihozni, ha frusztrálva érzik magukat, ha a barátnőjüknek komoly pasija van, tapasztalat. Ezért haverkodtam egy időben csak fiúkkal.

Amikor szembesítetted a dolgokkal őket, arra mit mondott, ki támadott le kit a diszkóban? Végül kiderült gondolom, hogy ő mászott rá a barátodra is ugye?

Egy percig se gondolkozz azon, hogy úgy segítenél neki, nehogy te ápolgasd még ezek után a lelkét! Emberileg, erkölcsileg leszerepelt előtted ez a nő, dobd ki az életedből!

2010. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hagyd a csajt, ne foglalkozz vele. Az ilyen nem érdemli meg, hogy azt mondják rá, hogy barátnő. Remélem a pároddal összeházasodtok, és szép pár maradtok örökké.
2010. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!