Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? Megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
tegnap délután mondta a húgom pasija h látta a barátnőmet egy másik sráccal kézenfogva sétálni. egyből hívtam is h ez igaz e? de tagadta.nem tudom elhinni,már rég nem olyan a kapcsolatunk érzem h nem szeret.akkor most megcsal?
2010. máj. 9. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát nagy az esélye
2010. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az is lehet h csak egy rokona, bár ez eléggé valószínűtlen..

Kérdezz rá szemtől szembe, de ha érzed h nem olyan már a kapcsolatotok, nyílván tudod a választ..

2010. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

rokonnal kézen fogva?:S

hát elég szar akkor ezek szerint megcsal..

2010. máj. 9. 18:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Szemtől szembe kérdezz rá, úgy akár a testbeszédéből is leszűrheted hogy hazudik-e. A húgod pasiját is kérdezd ki a részletekről.
2010. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mennyire ismered a hugát? nem lehet,hogy csak összevesztek,és keresztbe akar tenni a bátyjának?
2010. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Látod?Most te is rákérdeztél arra, amit írtam, mert eléggé 0 az esélye h rokon, tehát ebből következik h biztos volt vmi a fiúval, mégha csak kézenfogás is.De ha tudod h már nem olyan a kapcsolat miért vagytok még együtt?Ennek az lesz a vége lehet h közbe összejön egy sráccal, míg ti nem is szakítottatok..
2010. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

megkérdezem úgyis de most neki nem jó mert tanul

az én húgom pasija mondta. ő elmondott mindent kérdeztem is e h biztos h ő volt?

én szeretem nagyon! csak úgy érzem h ő már annyira nem.nem keres nem nagyon válaszol. :(

2010. máj. 9. 18:46
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el hozzá még most sztem, akérmennyi is tanul!Kérdezz rá erre is, de lehet jobb ha azzal kezded h mi változott meg köztetek szerinte!Vagy h miért lett ilyen..
2010. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igazad van most sztem el is megyek mert nagyon idegesít a dolog.azt jobban elviselném h szakít velem minthogy megcsal
2010. máj. 9. 18:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Remélem szerencsével jársz és meg tudjátok beszélni!Legyél erős!:) Majd írj h mi volt, sok sikert!
2010. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!