Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? Megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
tegnap délután mondta a húgom pasija h látta a barátnőmet egy másik sráccal kézenfogva sétálni. egyből hívtam is h ez igaz e? de tagadta.nem tudom elhinni,már rég nem olyan a kapcsolatunk érzem h nem szeret.akkor most megcsal?
2010. máj. 9. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagy az esélye, de azért előbb le kéne vele ülni beszélgetni, ne csak telefonon kérdezz rá. Élőben úgyis észrevehető rajta, hogy hazudik.

De hogy lehet valaki akkora hülye, hogy csalja a barátját, és ráadásul még kézenfogva is járkál a szeretővel?? Ezt fel nem bírom fogni...Nem az lenne a cél, hogy ne tudódjon ki?

2010. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát én is ezen gondolkoztam, hogy ha már csinálja akkor ügyesen kellett volna. Elmentem hozzá,nem tagadta viszont felháborodott és nekem esett,hogy mégis mi képzelek, hogy nem bízok benne meg tudhatnám, hogy nem csinál ilyet,nem vallotta be de nem is tagadta.Szakítottam vele:(:(:(
2010. máj. 10. 10:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy szakítottál vele. A saját állításod szerintem sem úgy viszonyult hozzád mint aki szerelmes... tehát kár húzni.
2010. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!Egyértelmű h megcsalt ezt te is láthatod, egy hisztis kis tizenéves még csak, még ő sértődik meg!Ne foglalkozz ilyenekkel!!
2010. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pff még neki állt feljebb undoritó kis ribanc... Ha sirdogálsz neki és még ezután visszakönyörgöd magad szánalmas lennél! Felejtsd el de sürgősen, nem ő az igazi!
2010. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ez elég szívás:S

akk inkább mondta volna meg,szerintem elviselhetetlen h tudod h megcsal de még áltat:S

2010. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát ja legalább mondta volna meg,ma haverom is mondta h látta őt egy sráccal.nem fogom magam visszakönyörögni meg ha ő könyörögne akkor se.de ez valószínűtlen
2010. máj. 11. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!