Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higgyek? A barátnőm ver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? A barátnőm ver át vagy a párom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött,hogy interneten megismerkedtem egy fiúval (28 éves, én 25). Hetekig msneztünk és végre találkoztunk. Én úgy érzem ez szerelem volt első látásra, szinte már akkor kiegészítettük egymás mondatait. Természtesen elmondtam ezt a legjobb barátnőmnek és már akkor meglepődtem rajt. Azt tanácsolta, hogy azonnal lépjek ki ebből a kapcsolatból. Én nem vagyok normális, h. belementem egy vakrandiba és a srácnál valami tutira nem stimmel, ha így ismerkedik. Mindenféle lehetetlen sztorit előadott, hogy vessek véget a találozóknak, de a szívem mást súgott, nem hagytam abba a kapcsolatot. A bnőm azóta folyton csak szidja a páromat, akivel 1,5 éve vagyunk együtt. A múlt héten eljegyeztük egymást, nyárra tervezzük az esküvőt. A hétvégén buliztunk egyet a haverokkal, a bnőm is ott volt. Este a párom be vallotta, h. amikor kiment a mosdóba a bnőm szó szerint letámadta, megakarta csókolni, de ő ezt nem hagyta, el se akarta ezt nekem mondani, de úgy gondolja, őszintének kell lennünk egymáshoz. Erre másnap sürgős találkozóra hív a "legjobb???" barátnőm. Azt mondta el kell mondania, h. a párom letámadta, eőszakoskodott vele, megmutatta a kék-zöld foltokat a kezén. Tejlesen kétségbeestem és ott hagytam. A barátom munkaügyben vidéken van, nem mondtam még el neki mi történt, telefonba ezt nem lehet, de érzi, hogy valami bajom van. A bnőm meg hívogat, de nem veszem fel vagy letagadom magam.A gyermekkori legjobb barátnőm miért csinálja ezt? (Tesóm szerint ne higgyek neki, féltékeny, mert évek óta nincs senkije) Ő hazudik vagy a párom? Nem akarom elhinni, hogy a férfi, akit imádok erőszakoskodjon valakivel is...

Bocs, ha hosszúra sikeredett.:(


2010. szept. 9. 12:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szervezz egy közös beszélgetést, hogy tisztázzátok a helyzetet. Mondd meg mindkettőnek, hogy két külön sztorit hallottál és most rendet akarsz rakni magadban.
2010. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
a barátnőd a hibás!
2010. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Tesódnak igaza lehet, szerintem is a barátnőd hazudik. Már csak azért is hallgass rá, mert ismer mindenkit a történetből és mégis kívülállóként látja.
2010. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló hogy a barátnőddel nem stimmel valami
2010. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De miért csinálná ezt? Nincs benne logika. Miért jó az neki, ha én összeveszek a párommal?
2010. szept. 9. 12:55
 6/25 anonim ***** válasza:
Ismerni kéne mindkét embert, de nekem is gyanus a barátnőd...Én a te helyedben hinnék a barátodnak!
2010. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

furcsa ismerőseid vannak

zárd össze őket kettesben, beszéljék meg a dolgot, a végeredményt meg közöljék veled.

aztán hagyd a francba mindkettőt.

2010. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Tuti a barátnőd kavar. Sok pénzt mernék rakni rá.
2010. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az a logika, hogy igazi barátság nő és nő között nagyon ritkán van, mert tudat alatt mindig rivalizálnak.
2010. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
túl nagy hímsoviniszta vagyok ahhoz hogy a barátnődnek higgyek, egyébként meg nem egy hasonló helyzetről hallottam már és általában a nő a hibás :<
2010. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!