Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higgyek? A barátnőm ver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? A barátnőm ver át vagy a párom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött,hogy interneten megismerkedtem egy fiúval (28 éves, én 25). Hetekig msneztünk és végre találkoztunk. Én úgy érzem ez szerelem volt első látásra, szinte már akkor kiegészítettük egymás mondatait. Természtesen elmondtam ezt a legjobb barátnőmnek és már akkor meglepődtem rajt. Azt tanácsolta, hogy azonnal lépjek ki ebből a kapcsolatból. Én nem vagyok normális, h. belementem egy vakrandiba és a srácnál valami tutira nem stimmel, ha így ismerkedik. Mindenféle lehetetlen sztorit előadott, hogy vessek véget a találozóknak, de a szívem mást súgott, nem hagytam abba a kapcsolatot. A bnőm azóta folyton csak szidja a páromat, akivel 1,5 éve vagyunk együtt. A múlt héten eljegyeztük egymást, nyárra tervezzük az esküvőt. A hétvégén buliztunk egyet a haverokkal, a bnőm is ott volt. Este a párom be vallotta, h. amikor kiment a mosdóba a bnőm szó szerint letámadta, megakarta csókolni, de ő ezt nem hagyta, el se akarta ezt nekem mondani, de úgy gondolja, őszintének kell lennünk egymáshoz. Erre másnap sürgős találkozóra hív a "legjobb???" barátnőm. Azt mondta el kell mondania, h. a párom letámadta, eőszakoskodott vele, megmutatta a kék-zöld foltokat a kezén. Tejlesen kétségbeestem és ott hagytam. A barátom munkaügyben vidéken van, nem mondtam még el neki mi történt, telefonba ezt nem lehet, de érzi, hogy valami bajom van. A bnőm meg hívogat, de nem veszem fel vagy letagadom magam.A gyermekkori legjobb barátnőm miért csinálja ezt? (Tesóm szerint ne higgyek neki, féltékeny, mert évek óta nincs senkije) Ő hazudik vagy a párom? Nem akarom elhinni, hogy a férfi, akit imádok erőszakoskodjon valakivel is...

Bocs, ha hosszúra sikeredett.:(


2010. szept. 9. 12:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Kék foltjai attól is lehetnek a csajnak, hogy a barátod erővel fejtette le magáról az ölelő polipkarokat...

Szerintem a barátnőd kavar, és az a bizonyíték rá, hogy már az elején fikázta a kapcsolatod...

2010. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hát a leírásból az derül ki, hogy te inkább a párodnak hiszel, és a barátnőd a ludas. Bár mindenre lehet magyarázatot találni: Lehet, hogy kezdettől fogva azért piszkálja a párodat, mert a legjobb barátnőd, és úgy gondolja, hogy jobbat érdemelsz nála. A mosdós eset is történhetet fordítva:

A párod rányomult, barátnőd ezt nem hagyta és a párod azért adta elő így a sztorit, mert tudta, hogy a barátnőd úgyis elfogja neked mondani, és akkor csak úgy jöhet ki jól az egészből, ha úgy állítja be, hogy ő az áldozat.

Így is történhetett.


De nekem is valószínűbb az, amit te is, és a többiek is modanak: hogy a barátnőddel nem stimmel valami. Az lenne a legjobb ötlet, amit már előttem is mondott valaki, hogy le kell ülni egyszerre kettőjükkel és meg kell beszélni. És akkor kiderül, hogy melyikükkel van a baj. Nem érdemes egy házasságot bizalmatlanságra építeni, és egy barátságnak sem jó alapja a féltékenység.

2010. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló szitu volt nálunk is.

Meghallgattam mind a kettőt és a páromnak hittem, pedig a lány a legjobb barátnőm volt évek óta, de nem stimmelt ahogy előadta magát.

A pasi azóta a férjem a csajjal nem nagyon beszélünk, de egyszer békülni akart és akkor bevallotta, hogy ő akarta a páromat és bocsássak meg a szarkeverésért.

Meg akartam, de már nem megy.Semmi sem olyan mint régen.

Ja és neki se volt barátja előtte se utána se sokáig.( ha ez számít)

2010. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Már az elején tiltakozott a pasid ellen, ez mindent eldönt.Ha a többség azt mondja, h a barátnőd hülye, akkor van benne vmi, nem gondolod?
2010. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Beszéltem a párommal telefonon. Mondtam, h. vmit meg kell beszélnünk 3asban, furcsállotta, de belement. A bnőmmel nem sikerült beszélnem, nem vette fel a telefont.
2010. szept. 9. 14:10
 16/25 anonim ***** válasza:
Majd írd le, hogy mi volt!
2010. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A tesód a legokosabb az egész családban. A lány először tényleg utálta a srácot és a kapcsolatotokat, mert úgy jött, ahogy ő nem szerette volna, aztán beleszeretett a barátodba és most meg akarja szerezni magának valahogy, de legalábbis titeket szét akar választani.


A barátnőd erősen féltékeny rád. Én is húzom a szám néha, ha a haveromnak jó csaja van, de nem leszek lelki beteg tőle.

2010. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

kíváncsi leszek!

Tényleg írd majd meg , hogy mi lett , és ne hagyd itt az embereket kétségek között :D

2010. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Na...Többen kérték, hogy számoljak be a fejleményekről. Hétvégén megtörtént a szembesítés, a bnőmnek szinte könyörögni kellett, hogy jöjjön. Sokáig szidta a páromat, hogy hazudik, de végül bevallott mindent. Állítólag azért csinálta, mert nekem akart jót. Röhej. Azt mondja, ha továbbra is tart ez a kapcsolat, a barátságnak vége. Nem értem mi van vele, úgy segítenék neki, de nem tudom hogyan. A barátom szerint nem érdemli meg a barátságomat. Most párom és én köztem minden ok. A bnőm azóta nem jelentkezett, de szerintem nem is fog...
2010. szept. 13. 10:49
 20/25 anonim ***** válasza:
szerintem próbáljátok ki hármasban!
2010. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!