Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelenthet valamit? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki tavaly félévkor jött hozzánk.Azóta tök jól összebarátkoztunk. Az utóbbi időben elkezdett ölelgetni, meg félreérthető dolgokat mond,illetve kérdez.PL.azt kérdezte hogy folytatjuk-e azt amit tavaly (igaz nem derült ki miről beszélt,de mind1.xD)Na szóval..nem vagyok biztos benne hogy tetszem neki..mert..hát az alakommal van egy kis gond..kicit duci vagyok.. :/

Szerintetek tetszem neki? Vagy mi a véleményetek?


13/L


2010. szept. 8. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem lehet h igen. kérdezd meg tőle h mit csináltunk tavaly vagy vmi próválj ugy beszélni h kitudd. mondjuk ha vmi bakit csinálsz xd h akk ő röhög e vagy nem [ha nem akk tetszel neki] vagy ha szomorú vagy akk megvigasztal-e:)
2010. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

amúgy megkérdeztem,hogy miért mit csináltunk?:D

elgondolkozott,és utánna anyit mondott hogy semmit,majd előre fordult.


ja és azt elfelejtettem írni,hogy egyik órán elültették, pont az elöttem levő padba...és megvolt sértődve meg minden,és amikor meglátott,akkor elkezdett vigyorogni, és mondta hogy: -Jéé itt ülsz te is? ez jó hely. :D

tökre örültem. xD

2010. szept. 8. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a nagy problémák. :D

Tanuld meg felvállalni a kérdéseidet kezdhetnéd mondjuk ezzel hidd el később még jól fog jönni ez a tudás. ;)

De ha nagyon félsz a kérdéstől akkor úgy kezd hogy "azt mondták tetszem neked, ez igaz?" sok sikert. ;)

2010. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is egész nyugodtan megkérdezeheted tőlle, ha megkérdezi kitől tudod, mond azt, hogy biztos forrásokból.
2010. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy én nem vagyok olyan bátor,hogy csak úgy megkérdezzem. xD De majd megpróbálom.
2010. szept. 10. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!