Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt értem párkapcsolatra és baráti kapcsolatokra lányokkal egyaránt. Mert nekem nincs sok barátom és örülök hogy ennyi van és ha kérnek valamit akkor nem igazán utasítom vissza, mert egyékbént sincs jobb dolgom, de sokan mondják meg írják hogy ez nem jó meg mit tudom én. Persze nem kérnek sok mindent meg nem hívnak sokszor, de amikor egyszer elhívnak, akkor annyira megörülök és mindig meg akarom nagyon hálálni meg mit tudom én :D. Olyan ez kb. hogy: "húú de jó hogy vagy meg egyáltalán szóba állsz velem meg a barátom vagy" szintű dolgok. Szóval nem tudom mi a jó. Párkapcsolat szempontjából pedig nem is kell ugye mondanom, ezek sokszorosan érvényesek.
2010. szept. 8. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha, biztos...
2010. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem ártana, ha segítenének neki!
2010. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ember társasági lény, és ez veled sincs másképp. Fizetned kell a levegőért? Nem. Akkor miért kellene a társaságodért? Úgy érzed, annyival alacsonyabb értéket képviselsz másoknál?

Megértem, hogy hálás vagy ilyen helyzetben, én is voltam így 7-8 éve. De ne nekik hálálkodj, inkább magadnak.

Szóval amit leírtál, az a társasági intelligenciád hiányosságát jelzi.


A csajok a fejedbe látnak. Mondom ezt úgy, hogy tudják mit gondolsz magadról, bármilyen szerepet is játssz.

Először erőltetned kell fejben hogy "értékes, jóképű, intelligens férfi vagyok". Utána magától megy, és az eredmény megdöbbentő. Adok egy gyakorlatot.


Szállj fel a tömegközlekedésre úgy, hogy az összes arcizmod elengeded. Béke, nyugalom hatja át a tested és a lelked, mielőtt felszállsz, és ez fenn is marad. A szemeiddel mosolyogj! Ezután gondolj arra nagyon erősen, hogy jó pasi vagy. Sugározd magadból, örülhet aki melletted áll. Ha nagyon nem sikerül, vegyél új ruhát, csináltass új hajat, menj el szoliba (tehát alapozd meg hogy jó pasi vagy). Ha egy csaj rádnéz, álld a tekintetét és képzeld el hogy szexelsz vele, és próbáld elküldeni neki úgy a képzelt képet, mint mikor a béna gondolatok visszatükröződését is látod rajtuk. Igen, azért néztek néha olyan furán, mert érzik amint nyomoréknak titulálod magad mintha ő mondta volna, ez játszódik a fejedben!! gondolom nem ismeretlen a dolog)


Ha mindez hihetetlen lenne, akkor nézd meg ezt a képet:

[link]

És barátom ez a valóság. Ez az igazi világunk, nem a televízió és nem a bevásárlóközpont!

Ez a Nebula csillagrendszer. Remélem öntudatra ébredsz tőle, mennyivel több is az ember mint egy alkalmazott vagy egy autóvezető!

2010. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenre ugrasz, nem fognak megbecsülni. Legyen önérzeted.
2010. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hááát,én szégyelném megam.
2010. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!