Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elkísérem egy darabi az jó? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkísérem egy darabi az jó? :D

Figyelt kérdés
Tetszik nekem valaki, de szinte soha sem tudunk kettesben lenni. Gondoltam, hogy valami ürüggyel, azzal a busszal fogok menni amivel ő :D Kb 4-5 megálló (10 perc utazás lenne) Ezalatt az idő alatt ha tetszenék neki, akkor tudna lépni? :D
2010. szept. 6. 18:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*darabig. bocsi
2010. szept. 6. 18:48
 2/11 anonim ***** válasza:
minek lépne ő? menj oda hozzá, és mondd meg neki hogy bejön.
2010. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de én vagyok a lány...ő meg olyan kis szerény, visszafogott fiú. szeretnék neki lehetőséget adni, hogy lépjen. hátha kicsit felbátorodna
2010. szept. 6. 18:50
 4/11 anonim ***** válasza:
szólítsd meg a busz felé menet, és beszélgess vele :)
2010. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem fog. menj oda hozzá, legyél aranyos, kezdj el vele beszélgetni általános dolgokról, aztán búcsúzóul adj neki egy puszit. következő nap ő fog keresni téged.
2010. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ismerjük egymást, együtt mennénk haza a suliból. Illetve eddig mindig más irányba mentünk, mert nekem az kerülő lenne amerre ő jár, de most nem érdekel... :D
2010. szept. 6. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:

De ari vagy, nem sokan tennék ezt meg.

19/F

2010. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha képes vagy kerülőt tenni miatta akkor szerintem te is nyomulhatsz :D nem kell tulságosan csak hogy leesesen neki, de ha szerény akkor tényleg jó módszer amit az előző valaki irt hogy beszélgess vele meg ilyenek :D sok sikert ;)
2010. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha visszafogott a srác, soha a büdös életben nem fog kezdeményezni, ha csak nem teszed. Ha belenyomod a fejét a melledbe, lehet még akkor se.
2010. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek, mert a busz sajnos nagyon hangos:) és üvöltenetek kéne egymással minden elindulás után:)
2010. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!