Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
az vany hogy van egy fiu akivel ártsm de már szakitottunk.jóba vagyunk.sőt nagyon jóba.sokszor vagyunk együt meg puszit is szokot adni.de van még egy fiu akivel még személyesen nem találkoztam de szeretnék.a volt fiumnak van bartánője de aki szeretne velem talákozni , annak nincs.cska anyi lenne a kérdeésem hogy a volt pasim miért csinál iyeneket velem folyton?és hogy találkozzak -e azzal a fiuval?(mert ő már töbször is kérdezte hogy mikor találkozunk...)
2010. szept. 6. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
írni meg majd én tanulok meg ?
2010. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kamuuu ***** válasza:
Én is adnék még puszit a volt csajomnak ha volna meg amugy minden lánynak adok puszit akit ismerek legalábbis ha ő akarja:D
2010. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi hogy nem irtam minden szót helyesen csak gyorsan irtam.kamuuunak,igazad van de ez nekem olyan furcsa.mert másoknak nemszokott adni puszit igazábol..meg mikor jártunk akor is ,nemvolt csók.csak puszi.
2010. szept. 6. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit kolbásszal, az jó lesz....
2010. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!