Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sràcok! Lehetsèges az, hogy sminkfoltos lesz az ingetek anèlkul, hogy kavartatok volna egy csajjal?

Figyelt kérdés

Mivel a pasim vègig tagadja,s àllitolag nem is emlèkszik arra,hogy ki piszkolta ossze az ingjèt.....

Mit tehetek,mi a legokosabb lèpès?


2010. szept. 6. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. egy régi ismerős csaj megölel stb.
2010. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy lehet az is hogy a pasid meleg
2010. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hol.

Nekem már volt a hátam közepe is szemfestékes, valami hülye pi-csa elesett mögöttem.

2010. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
figyelj. a lányok minden vackor magukra kenne. az alapozótól kezdve, a púderen keresztül a rúzsig. és ennél sokkal több mindent is képesek magura kenni. és hát így akaratlanul is, de megjelölhetik a fiúkat a smink folttal. liftben sokan vannak és magas a fiú akkor a lány véletlenül nekimehet, vagy a buszon ráesel egy fiúra arccal előre (velem már megtörtént) vagy bármi. szinte akaratlanul és véletlenül lesz a fiú felső öltözése sminkes.
2010. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hàlàs vagyok a kommentekèrt! Koszi mindenkinek!
2010. szept. 6. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, eddig a barátom válla csak akkor lett sminkes, ha megöleltem...Ezzel természetesen nem mondtam semmit. Honnan tudod, hogy sminkfoltos? Lehet, hogy csak valami kosz. Elöl, vagy hátul?
2010. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pont ott,amikor olelget valakit,a vàllàtol a hònaljàig
2010. szept. 6. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!