Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lehurrognak tudom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crystal90 kérdése:

Most lehurrognak tudom, de megis ti benne lennetek? Van-e? Mas is igy vagy mi vagyunk tul nyitottak?

Figyelt kérdés
van egy parom 3 eve , minden oke a kapcsolatunkban a szex is , de 6 honapja van egy szexpartnerem is akihez viszont vonzodom es kb havi 1x talakozunk es megdug semmi egyebb. A parom tudja es elfogadja mert o azt mondja hogy szeretne hogy boldog legyek es ne gyoposodjunk be sem . allitasa szerint neki nincs rajtam kivul mas szexpartnere es nem zavarja hogy nekem van.
2010. szept. 5. 23:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A pasid helyében Domestosos vízben fürdetnélek dugás elött.
2010. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Akkor most tisztázzunk néhány dolgot. A kérdés a következő volt: "de megis ti benne lennetek?"

- Nem, én nem lennék benne.

"Mas is igy vagy mi vagyunk tul nyitottak?"

- Más is van így, és a mai világban nincs olyan, hogy "túl nyitott". Minden relatív. Mihez képest nyitott?


Mindenki úgy él, ahogy akar, az emberek a boldogságukat keresik. Ha nektek ez így jó, senki nem szólhat ellene. De azon majd esetleg ne csodálkozzatok, ha valami olyan dolog nem megy a kapcsolatotokban, ami a többi "átlagos" embernek meg megy, hanem gondoljatok arra, hogy Ti az össze-vissza kefélésért feladtátok mondjuk a gyereknevelésen való közös fáradozást. Szóval most simán lehet, hogy jól érzitek magatokat így, de lehet még böjtje szerintem ennek olyan esetben, amikor nagy szükség lenne a hűségetekre és a kitartásotokra. De újra mondom: a Ti dolgotok!

2010. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én sem lennék képes ilyesmire. Ha bnőm ezt akarná, otthagynám, ezen ne múljon a boldogsága. Kib.szottul fája, de én akk se csinálnám ezt, ez nem kapcsolat.

De azt csináltok amit akartok, max mikor megunja, elhagy, bármi majd rájössz, h lehet más értéksorrend a nyerő.

2010. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Akkor ütnék meg életemben először nőt, mikor kiderülne, hogy félrekurogat....
2010. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Érdekes... Az én pasim ilyet sohasem engedne meg, bár én sem igen neki. De ettől függetlenül szerintem ez nem elítélendő. Mindenki úgy éli a szexuális életét -és egyébként az életét- ahogy akarja, amennyiben ezzel nem árt másoknak. Mivel ti ezzel nem ártotok senkinek (esetleg magatoknak, de ezt sem igazán hiszem) akkor mért ne csinálhatnátok ha nektek ez így jó?

Egyébként számomra ez a dolog akkor lenne "normális" ha oda-vissza történne. Szerintem az egy kicsit fura, hogy te félre jársz a pasid meg nem. De ő tudja, a lehetőség neki is adott lenne, szerintem neked sem lenne ez ellen egy szavad sem.

2010. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

nekem erröl csak annyi a véleményem hogy aki most itt téged elitél és lehord mindennek annak nagy része irigykedik rád(tok).Osztozkodom az elöttem szolohoz hogy mindenki azt csinált amit éppen akar!!!

egy kérdésem lenne... hány éves vagy?

2010. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

en 21 L leszek par honap mulva

parom pedig 26 F

2010. szept. 7. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!