Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lehurrognak tudom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crystal90 kérdése:

Most lehurrognak tudom, de megis ti benne lennetek? Van-e? Mas is igy vagy mi vagyunk tul nyitottak?

Figyelt kérdés
van egy parom 3 eve , minden oke a kapcsolatunkban a szex is , de 6 honapja van egy szexpartnerem is akihez viszont vonzodom es kb havi 1x talakozunk es megdug semmi egyebb. A parom tudja es elfogadja mert o azt mondja hogy szeretne hogy boldog legyek es ne gyoposodjunk be sem . allitasa szerint neki nincs rajtam kivul mas szexpartnere es nem zavarja hogy nekem van.
2010. szept. 5. 23:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Aki szereti a párját, nem fekszik le mással. Vagy legalább is nem rendszeresen, a legnagyobb természetességgel. Jól bemesélted magadnak, hogy szereted, de ez már rég nem igaz.
2010. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 nielindi ***** válasza:
good for you
2010. szept. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

szánalom

gáz vagy kérdező

2010. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ti nem szeretitek egymást, ez bizonyos. Nincs azzal semmi baj, ha valakinek a testi örömök fontosak, de ne az legyen már az elsődleges. Amennyiben mégis annyira fontos, akkor meg ne élj párkapcsolatban. Menj, éld ki magad, de ne hazudd se magadnak se másnak azt, hogy szeretsz valakit. Talán majd egyszer érzelmileg és mentálisan is érett leszel egy kapcsolathoz, de az még nem most lesz.
2010. szept. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 JulesM111 ***** válasza:

Miért kell a kérdező életét legázozni?

Kedves válaszolók nagyrésze, aki ki sem lát a monitor mögül, el sem tudja képzelni, hogy lehet így is élni, mint ahogy a kérdező teszi. Tény, én nem élek így, nem is tervezem, de látni azokon az embereken, akik a kérdezőhöz hasonlóan élnek, hogy a nyitott kapcsolat működő dolog.

Szóval kérdező, card le a sok provokativ nyárspolgárt, ha nektek minden oké ezzel a kapcsolati formával, akkor hajrá.

2010. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Tényleg túl nyitottak vagytok.Én nem gondolom,hogy a pasidnak titokban lenne valakije,mert ezek után semmi értelme a titkolózásnak.Szerintem annyira szeret,hogy elnézi neked,de belül biztos nagyon rosszul érzi magát,és nagyon nagyon nagyon fáj neki.Ezt persze biztos nem mondja neked,mert fél,hogy emiatt veszít el.Ha az volt a vágyad,hogy hármasban csináld valakikkel,és ez össze is jött,akkor miért nem elég ennyi?Főleg,hogy már csak 1 pasi van a képben,tehát nem tudod azzal magyarázni,hogy annyira bejött a hármas felállás,hogy máskor is csinálni akarod.Én nem ítéllek el,nem hurroglak le,éljen mindenki úgy,ahogy az neki jó,de szerintem gondold ezt át egy kicsit.
2010. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem olyan rég én is nyílt kapcsolatban éltem.

Együtt éltem egy lánnyal, de nem volt megkötve egyikőnk keze sem. Ha jól esett Ő is mehetett, és én is.

Ma Ő a feleségem.

2010. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Ansmann hoz

es most nyitott hazassagban eltek vagy sikerult megkomolyodni


emugy en sokszor gondoltam h kiegyenesitem a dolgokat es megprbalok mindent visszacsinalni de nehez am ugyan akkor szegyelem is hogy mit teszek

2010. szept. 6. 11:17
 19/27 anonim ***** válasza:

Lenyugodtunk, igen mondhatom ezt.

De ha még is nagyon hajt a vágy, akkor bepróbálkozunk a hármassal. Hol 2 férfi 1 nő, hol 2 nő 1 férfi felállásban.

Így mind a kettőnk megkapja azt amire vágyik, és nem járunk külön utakon sem.

2010. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nagyon nem stimmel valami abban a kapcsolatban. A szeretkezést lehet tanulni, lehet alakítani, lehet színészien, állati durván, lehelletfinoman, érzékien, stricisen mővelni, csak tanulás és fantázia dolga. Nem hiszem el, hogy nem tudtok valamit kitalálni, ami feldobja a házaséleteteket. Ez inkább a ti gyámoltalanságotokra vall.
2010. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!