Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lehurrognak tudom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crystal90 kérdése:

Most lehurrognak tudom, de megis ti benne lennetek? Van-e? Mas is igy vagy mi vagyunk tul nyitottak?

Figyelt kérdés
van egy parom 3 eve , minden oke a kapcsolatunkban a szex is , de 6 honapja van egy szexpartnerem is akihez viszont vonzodom es kb havi 1x talakozunk es megdug semmi egyebb. A parom tudja es elfogadja mert o azt mondja hogy szeretne hogy boldog legyek es ne gyoposodjunk be sem . allitasa szerint neki nincs rajtam kivul mas szexpartnere es nem zavarja hogy nekem van.
2010. szept. 5. 23:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Eheheheh! Ez ugye tudod, mit jelent? Neki legalább 2 volt/van. De hát ti tudjátok.
2010. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Tomazolika ***** válasza:
100%
Hát elég gáz,biztos hogy tudjátok a szeretni valakit" fogalmát? nem hiszem hogy ez egészséges lenne!de ez az én véleményem!
2010. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szerethet, ha félreqrogatsz. Azon még nem gondolkoztál, hogy azért ment bele a párod, mert nem szeret vagy mert ő is félreqr? Szép kis kapcsolatban éltek, de ha ez neked a "kapcsolat", akkor részvétem.
2010. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
epic owned
2010. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Minek vagytok egyáltalán ti még együtt? Te simán félredugsz, ő meg ezt simán hagyja. Ebből úgysem lesz soha komoly kapcsolat! Szakítsatok és kész!
2010. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
igaz, tuti van valakije :D
2010. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen pasik akik leszarják, ha a csajuk félre kur. az a lényeg hogy o is tudjon dugni es ennyi. csak ezt ami kettotok kozott van, nem parkapcsolatnak hivjak, hanem szexkapcsolatnak.

cupp.

2010. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

de en szeretem es ez most komoly

ugy indult ki hogy volt egy fantaziam hogy 3 ban legyunk valakivel es o is benne volt de mar utolso pillanatban kilepett es otthagyott ket pasival , azzal az indoklassal hogy o nem tudja vegig nezni h en massal vagyok szexualisan es inkabb veluk hagy hogy teljesuljenek a vagyaim

es igy maradtam a ket pasival , hat eleg sokat iszogattunk meg fuvet is hasznaltam hogy feltudjak szabadulni,

es a szexpartnerem egyik az a ket pasi kozul mert megkedveltuk egymast

es en nem tudom elhagyni a parom mert tenyleg szeretem es a viselkedesebol azt szurom le hogy o is szeret

2010. szept. 5. 23:48
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

osztom az előttem szólók véleményét, ez nem egészséges. Vagy nem szerelem vagy nem kapcsolat. "Szia Kicsem, átmegyek Katihoz dugni. - Oké, akkor én addig áthívom Tibit.- Rendben, este találkozunk"

Vicc

2010. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 orsybaba88 ***** válasza:
65%
ha nektek így jó, és boldogok vagytok, akkor miért ne? én nem tudnám elképzelni magamat, de hallottam már sok ilyet is. sokan így érik el, h ne legyen unalmas a szexuális életük, hármasban, négyesben, stb... amit ti csináltok, pedig mindenképpen jobb, mintha titkolóznátok egymás előtt, és titokban d*gnátok félre!!! NE AZOKRA HALLGASS, AKIK ELÍTÉLNEK, HANEM ÚGY ÉLJ, AHOGY NEKED TETSZIK!!!!!!
2010. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!