Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Basszus elegem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Basszus elegem van?

Figyelt kérdés

most szakítottunk az exxel!22hónapig voltunk együtt,de nem ment.még mindig szeretem azt hiszem de megbántott nagyon!nemtudom hogy juthatnék tovább ebből,nem egyszerű ez nekem.közös barátaink voltak és ahogy ismerem úgyis mindenkit maga mellé állít:(

mit csínáljak h túljussak ebből?nem maradt szinte semmim és senkim.:'(


2010. szept. 5. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Sokan voltak már hasonló helyzetben, ne aggódj. Az idő tud segíteni igazából csak, vagy egy új szerelem, de mint látom, még mindig szereted..

Esetleg nem lehetne helyrehozni? Mivel bántott meg?

2010. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!!! új szerelem, amivel persze érkezik az új társaság is. A régiek meg megbékélnek idővel, hidd el. :)
2010. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress új párt, azt ajánlom!!!!
2010. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,tudom h ez most nagyon rossz:(Nálam ugyanez a helyzet,1,5 év után szakított velem a barátom,mert ő most úgy érzi szabadságot akar. Én még szeretem,nagyon is.Nálunk is közösek a barátok,egy város,egy suli (szóval minden nap látni fogom ezután is).Nagyon ki vagyok borulva... Próbáld lefoglalni magad valahogy, én is ezt teszem.pl.:film,séta,sport,család,zene,buli. Én bízom benne h az idő majd segít:( Amúgy hány éves vagy?
2010. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az idő soha nem segít...,csak múlik.
2010. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18éves vagyok és ő is.Sokmindennen túlvagyunk már.rengetek szakításon,de végül mindig egymás mellet köttötünk ki,mindig azt mondta h együtt fogjuk leélni az életünket,hiába is veszekszünk.de most nagyon összevesztünk,egy hete alig foglalkozik velem,sőt..és eddig is volt egy érzésem h az egyik csajjal van vmi,persze gondolom h nem csalt meg meg ilyenek,de sztem megtetszett neki:(

NEm tudom hol tudnék új párt találni,kicsi ez a város,itt mindenki ismeri őt,és már volt így h új párt akartam találni,mindig sikerült megakadájozni,elüldőzni az embert.

nemtudom mi tévő legyek,a barátnőim nagyrészt falusiak és így bulizni nem nagyon tudok velük:(tanácstalan vagyok.:(

köszi a válaszokat:)

2010. szept. 5. 18:04
 7/7 anonim válasza:
Szia. Nálam ugyanez a helyzet, 23 hónap után szakítottunk. Én úgy jutottam túl, hogy találtam valaki mást
2010. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!