Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az emlékéből!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az emlékéből! Gyűlölöm szeretni! De feledni se tudom! Basszus mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jó tudom...sokaknak ennél sokkal nagyobb bajaik vannak, de már nem birom elviselni, hogy örökké az a srác jár az eszemben! Halálosan szerelmes vagyok belé, de neki van barátnője! Konstatáltam már rég, hogy el kell felejtsem, de 4 hónapja nem sikerül, sőt napról napra erősebbek az érzéseim, most, hogy barátnője van! Megpróbáltam más pasikkal, de a legtöbbet visszautasítottam mert a szerelmem nem engedi, hogy mással legyek. Viszont azt mondta, hogy csak sajnálatból lenne velem. Ezt megértettem, de nme tudom elfelejteni, lassan megőrülök, minden éjjelt átsírok, teljesen tönkreteszem magam! Néha úgy érzem, jobb lenne nem élni. Egyet értetek? Vagy ha nem, akkor más javaslat?

17/L


2010. júl. 13. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazából a javaslat csak az lehet,hogy felejtsd el.meg,hogy járjál vkivel...Ne utasíts vissza más pasikat.Így a legkönnyebb felejteni.Amúgy,ha nem is ovltato kegyütt akk,hogy lehetsz belé ennyire szerelmes?
2010. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

velem is volt már úgy:/

ahogy te írtad:/:/

nagyon sz@r tud lenni:/

2010. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De jártunk...egy rövid ideig...de akkor még nem szerettem, ő meg igen engem, s ezért azt mondta haggyuk mert neki ez így rossz. És aztán rádöbbentem, hogy mennyire belezúgtam. De gondoltam elmúlik meg minden...dehát nem..
2010. júl. 13. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:

szia.hát detto én is így vagyok egy sráccal.

már lassan 1 hónapja van bnője:(és így még jobban belé szerettem és csak szenvedek tőle.főleg ha látom őket együtt:(de megmondani nem merem neki hogy szeretem őt:/főleg kerülnöm kell:(mert ha látom és belenézek a szemébe ott helyben sírni tudnék:(és nem akarok közéjük állni se mert nem akarok olyan szemét lenni hogy szét válasszam őket:(és minden percben csak rá gondolok nem telik olyan nap el hogy ne gondolnék rá..és én is próbáltam mással de egy hétnél nem bírtam tovább egy aranyos kedves sráccal:S és mást is vissza utasítok.

igaz én csak 15 éves múltam.és hidd el van értelme élni.már azért hogy ha látod őt egy jó napnak számít persze tudom hogy szenvedsz valahogy próbálj ne rá gondolni

és tudja a srác hogy szereted?

2010. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 hónapja vagyok ugyanebbe. sírok mindenéjjel. csak szexre vagyok jó neki. beszélgetni se hajlandó velem. 26F
2010. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon jól tudja, hogy szeretem. Csak talán nem hiszi el, mert túl sokáig mondogattam neki, hoyg nem szeretm nem szeretem, aztán meg mikor először mndtam, jött hogy nah erre mikor meg hogy jöttél rá?mert mikor együtt voltunk egyszer se hallottam tőled, ő pedig sokszor mondta nekem. Ilyen hülye ez az élet! Csak egyet nem értek, hogy minek kellett vele összehozzon a sors, mert nem is nekem tetszett meg, hanem én neki, hogyha nem lett az enyém, és nem is lesz és csak szenvedek miatta???
2010. júl. 13. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:

ha gondolod felveszlek msn-re és beszélhetünk hátha kicsit könnyebb lesz neked is meg nekem is..erre az e-mailra küld el az msn-címed ha úgy gondolod:jiji17@citromail.hu

11:39 voltam:)

2010. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lord Dairox válasza:
Na itt talán tudok választ adni, mert én most a túloldalon vagyok pont. Hasonló a helyzet, csak a storryban most én vagyok a fiú és van egy lány aki hasonlóan van velem mint most te, azzal a sráccal és igen mi is jártunk én mondogattam neki hogy szeretem, de ő elő állt az "én nem szeretlek" csak mint barát dologgal. Én őszinte leszek, én is ember vagyok fájt piszkosul, de mondjuk úgy hogy úgy eltudom viselni ha nem látom. Idő közben én meg ismertem egy másik lányt, akivel azóta már nem vagyunk együtt, de most nem ez a lényeg. Hanem az amikor ő elő állt ezzel a szeretlek dologgal én sem tudom ezt elhíni neki. Na meg amikor én az voltam őt se nagyon érdekelte, hogy ez milyen rossz volt nekem. Nem vissza vágásról van szó, mert nincs időm erre, meg már elmúltam 16, de ha ránézek, eszembe jutnak a dolgok és csak mérges leszek, mert haragszom rá. És az hogy most ő ezzel elő állt csak még mérgesebb vagyok, mert jól megvoltunk, de egyszerűen így én ki ábrándultam ezzel nem tudok mit kezdeni. Remélem találkozol valakivel aki elfelejteti veled azt a srácot. Higgy nekem, lesz még olyan problémád is, hogy kivel járj x) De ne feled a külső, ami meg fog , de a belső ami meg tart.
2010. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de annak a srácnak aki nekem tetszik(illetve nem vagyok biztos az érzéseimben) nincs senkije. A srác egy ideig udvarolt, de nekem túl gyorsnak tűnt a tempó, és mondtam hogy inkább haggyuk az egészet, és legyünk barátok. De megbántam. Mert rájöttem, hogy csak én vagyok érzelmileg csökött.

De már mindegy, mert a srác akivel ugyan majdnem minden nap msn-ezünk, már nem akar tőlem semmit. Hát ez van.

2010. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia..én tejesen megértelek ien helyzetbe kerültem én is:S én 16 vok és nem tom ti mennyi időt voltatok együtt de végüis aszerelem a lényeg hneked is sikerült belezúgni..mi 1 hónnapo voltunk együtt de még nem történt velem ien h vkit ne tudjak elfelejetni lassan 1 hónapja h nincs vm és én is egyre jobban szeretem és azon agyalok állandóan hogy tudnék vvele beszélni meg hogyan láthatnám ugye pont ezeken nem kéne mer tigy nem lehet elfelejteni és én sem tudok más fiuval összejönni mert csak ő jár a fejemben ha gondolon engem is felvehetsz msnre..beszélgetni kisirni egymásnak bajainkat..:)
2010. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!