Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az emlékéből!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az emlékéből! Gyűlölöm szeretni! De feledni se tudom! Basszus mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jó tudom...sokaknak ennél sokkal nagyobb bajaik vannak, de már nem birom elviselni, hogy örökké az a srác jár az eszemben! Halálosan szerelmes vagyok belé, de neki van barátnője! Konstatáltam már rég, hogy el kell felejtsem, de 4 hónapja nem sikerül, sőt napról napra erősebbek az érzéseim, most, hogy barátnője van! Megpróbáltam más pasikkal, de a legtöbbet visszautasítottam mert a szerelmem nem engedi, hogy mással legyek. Viszont azt mondta, hogy csak sajnálatból lenne velem. Ezt megértettem, de nme tudom elfelejteni, lassan megőrülök, minden éjjelt átsírok, teljesen tönkreteszem magam! Néha úgy érzem, jobb lenne nem élni. Egyet értetek? Vagy ha nem, akkor más javaslat?

17/L


2010. júl. 13. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nehogy már olyan miatt légy öngyilkos aki nem szeret, most komolyan szerinted van értelme.

Itt a nyár járj bulizni és csak úgy haverkodj hidd el lesz új szerelem.

2010. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!