Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem tenne ilyet? Segítség

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem tenne ilyet? Segítség

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki nagyon tetszik és ő is kedvel csak a barátnőm felvette msn re és azóta csak róla tud beszélni és nem is zavarja mennyire szeretem azt a fiút...olyanokat mondd h mennyire szeretne vele járni egyszerűen nem érdekli őt hogy nekem mennyire rosszul esik:S ha a barátnőm nem próbálja meg "elszeretni" ezt a fiút? a srác nem hagy ott de azért durva lenne ha a barátnőm mégis bepróbálkozna nálla...mit tegyek??? 15/L és ez a fiú az első srác akibe nagyon nagyon szerelmes lettem :)
2010. szept. 5. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
hívd fel a rendőrséget hogy a kis barátnőd arúlja a testét meg kábítoszert is.ezzel kisidőre kivonod a forgalombol.addig is időt nyersz.
2010. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

téged csak barátként tekint. rá hajt..

dobd előbb:D

2010. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A barátnődnek megmondtad már hogy szereted azt a fiút?
2010. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
mond a pasinak hogy törölje msn-röl!!ne beszéljenek mert neked rosszul esik.de ne mond hogy a barátnöd hajt rá,mert lovaqt adsz alá,és ha egyszer -ne ugy legyen-összekaptok valamin akkor majd ugy dönt nincs a lo jo a szamár is.amugy az én baránöm el is elakarta venni a pasim,de nem sikerült neki mert a fiu szeretett!a barátnödet meg tobd a fenébe EZ NEM BARÁTNÖ,hanem 1 kis ribanc!
2010. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mii? A barátnőd nyilvánosan hajt a pasidra? Ő meg hagyja? Vagy TE MEG HAGYOD??
2010. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Látom már,nem a pasid,csak szereted. Akkor se hagynám,mondd meg a bnődnek,hogy ne szemétkedjen,tudja hol a helye...
2010. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ja a barátnőm tudja hogy szeretem az a fiút de úgy tűnik nrm nagyon érdekli..
2010. szept. 5. 21:59
 8/12 A kérdező kommentje:
nem*
2010. szept. 5. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Akkor az a lány nem a barátnőd, mert leszarja az érzéseid.

2. Ettől függetlenül semmiképp ne küld el a picsbe, mert azzal csak magadra haragítod és akkor még jobban fog majd hajtani a pasidra.

3.Okosan próbáld meg a pasidat lebeszélni, ne győzködd túlságosan, hogy szakítson meg vele minden kapcsolatot, mert akkor neki is csak érdekesebb lesz a lány.

2010. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tartsd közel a barátaidat, az ellenségeidet még közelebb.Mond ez vmit?Egyébként ha a pasi(d) ráhajt a csajra, annyit ért.
2010. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!