Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete eltűnt a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete eltűnt a barátom. Nem jön, nem keres? Kidobnátok ha Veletek ilyet tenne?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolat.

(többen látták részegen)32/nő


2009. júl. 3. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
hat sztem ha iszákos, akkor neked is az a legjobb ha szakitasz vele. amugy én biztos kérdőre vonnám h mégis h képzeli.
2009. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
egyértelmű, h azonnal menne amerre akar, egy egész hétig látták volna folyamatosan részegen? nemhiszem, tuti volt, mikor józan volt, és kereshetett volna
2009. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben nem tűrném el, az biztos. Pláne nem 5 év után! Simán kidobnám. F29
2009. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Mivel nem tudod, mi a jelenség oka, ezért egyelőre nem tudod megítélni az egész történetet. Általában igaz, hogy nem "kidobással" kell kezdeni az efféle problémák megbeszélését.
2009. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
ez furi...szerintem először is kérdezd meg miért tette.utána eldöntöd a válasz alapján h kidobd -e
2009. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Srapnel ***** válasza:
71%
Egyrészt ha eltűnt és elő sem kerül, addig nincs kit kidobni. Másrészt, talán mielőtt a kidobást fontolgatod, lehet, nem ártana megtudni, hogy mik az okok, vagy egyáltalán mi történt. Ha nekem olyan csajom lenne, aki kidob egy ilyen miatt (még nem tudjuk, mit történt), azt én dobnám ki. Pláne 5 év után. Pláne 30 fölött. Az, hogy mások mit láttak, vagy mit véltek látni, kezeld fenntartással.
2009. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
ki az aki igy lepontoz mindenkit?????
2009. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
10.00-nak: Én is éppen azt néztem, ki pontozgat így le...egy gyökér lehet, szerintem csak unatkozik valaki. :)
2009. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én nem pontozok , nekem minden válasz hasznos, mindenki hozzászólása sokat ér.

Amugy alkoholista, és tudja mennyire aggódom miatta, és hogy nagyon szeretem. Hiányzik, és fáj hogy nem láthatom. Igaz azt is tudja, hogy durva részegen, és kérem hogy ilyenkor ne jöjjön, mert félek tőle.de én sem hiszem, hogy nem volt józan pillanat, legalább 1 napot hagyott volna ki,vagy telefonált volna.

2009. júl. 3. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!