Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom ezt tovább. mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ezt tovább. mit csináljak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és tavaly 22 évesen összejöttem nagy nehezen egy lánnyal aki mindenben az első volt nekem.számomra az a 9 hónap amit együtt töltöttünk volt életem legjobb 9 hónapja de már nincs nekem.előtte elég önbizalom hiányos voltam és ahogy teltek vele a hetek egyre jobba felbátorodtam.mikor szakítottunk úgy voltam h majd lesz másik de ugyanúgy visszaestem abba amiben voltam h én soha nem kellek senkinek meg én soha nem leszek boldog.próbálkoztam már sok helyen azóta de semmi pedig nem bunkón hanem normálisan megyek oda lányokhoz.azóta csak(tudom nem férfias)mikor nem látja senki sírok mert még mindig ő kell nekem.(ő volt az egyetlen lány akinek kellettem)bár "barátok" maradtunk de megmondta h nem lesz köztünk már semmi.mikor leszek megint boldog?mikor találok megint egy lányt akit egyeltalán érdeklek?mert most nagyon magam alatt vagyok.
2010. szept. 4. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba az önsajnálkozást. Ha te nem szereted magad, miért várod el, hogy más valaki szeressen?! Ha te egy béna p*csnek tartod magad, más miért gondoljon rólad egyebet? Volt már egy barátnőd, aki szeretett. Tehát van benned szerethető dolog. Tényleg lépj túl az önsajnálaton és felejtsd el a csajozást. Az igazit úgysem fogod így felszedni! Az jön majd magától, amikor a legkevésbé számítasz rá. Ne görcsölj. Csinálj más programot magadnak.

21/L

2010. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó persze hagyjam abba az önsajnálatot de nem könnyű.az meg h jön magától azt 22 év alatt nagyon észrevettem.ő vele is úgy jöttem össze h már görcsösen keresetem valakit magam mellé.
2010. szept. 4. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az az első, hogy abbahagyd a siránkozást.

Egy ilyen puding férfi a kutyának sem fog kelleni, tehát húzd ki a bugyit a seggedből!

Az első komoly kapcsolat elvesztése mindenkit megráz, nincs is ezzel gond, Én is átestem rajta.

Jó, hogy próbálkozol, de a hibam hogy kedvesen mész oda és érzik, hogy kellenének Neked, érdeklődsz feléjük. Sokáig Én sem hittem el a dolgot, de van benne igazság.

Próbáld azt éreztetni, hogy sz@rsz rájuk, nem érdekelnek, szólj be nyugodtan valami finomat, de mégis bunkót. Ne köszönj úgy, hogy "szia", hanem "hello" vagy "csáó", lehetőleg kicsit flegmán. Ne érts egyet mindenben, hanem kötekedj egy kicsit.

Gondolj csak bele, ha egy csaj normális Veled, akkor 15 percig ott van a fejedben, hogy de rendes volt, de ha bunkó a csaj, akkor egész nap a fejedben lesz.

2010. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj másokkal ismerkedni, lányokhoz oda menni az utcán, ilyenek. Aki nem mer, az nem nyer. Azzal, hogy ilyen a vélemyényed magadról csak azt éred el, hogy rosszul érzed magad, szerintem. Én is úgy érzem, hogy ssoha nem lesz senkim, de a magamról alkotott képem nem rossz. szóval nem vagyok önbizalomhiányos, szerintem. Jól érzem magam a bőrömben, azon kiívül, hogy egy pasinak sem kellek. :/ :(

szerintem úgy is meg lehet találni az igazit, ha keresed. szóval szerintem keresgélj és ne sajnáltasd magad! :)

2010. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h én nem vagyok olyan bunkósabb fajta bennem ez nincs meg.de nem hiszem el h nektek az kell h valaki sz*rjon a fejetekre meg bunkó legyen veletek.én szeretet törődni azzal kit szeretek meg mindent megtenni érte.
2010. szept. 4. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnàlhatod magad még egy...fél óràig aztàn hagyj fel vele.Gondolj erre:holnap új nap, új lehetöség!

Menj szépen nézd meg magad a tükörbe, és nézd végig mi az amiket szeretsz magadon.Ne azzal foglalkozz amiket nem!!

Ha ez meg van, fokozatosan szépen kezded majd megszeretni magad, és ez meg is fog làtszani.


Egy ideig ne gondolj arra, hogy szerezz valakit, csakis sajàt magadra.Foglald el magad valamivel, jàrj olyan helyekre, ahol sok emberrel megismerkedhetsz (de nem pàrkapcsolatszerzés céljàból!)barätkozz!

ha eddig a sajàt stratégiàd nem jött be (mert úgy tünik) akkor inkàbb hallgass ràm :)

nagyon sokat segít, hidd el, ha próbàlsz pozitív lenni ;]


ne vàrj csodàt rögtön de pàr hónapon màr nem múlik semmi :)

2010. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!