Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Rájöttem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Rájöttem hogy a férjem rendszeresen jár egy prostihoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megmondjam neki hogy tudom? Egyébként azt is tudom melyik az.

2021. okt. 30. 08:17
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
69%
Kidobni, ez egyértelmű.Többszörös megcsalás történt.
2021. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
30%

Azt kell tudatosítanod magadban hogy a férjed ugyanaz, aki volt. Ő nem változott. Ami változott hogy te ezt a nem éppen kis dolgot megtudtad.


Milyen ember ő? Milyennek gondoltad mielőtt ez kiderült?


Elgondolkoznék hogy miért nem merte elmondani nekem a belsővágyait. Miért folyamadott végül erre?


Tisztáznám a dolgokat mielőtt bármit is lépnék. Úgy gondolom hogy mindenki megérdemli azt, hogy tisztázhassa a dolgokat. Valahogy úgy ahogy egy vádlottal szemben is eljárnak.


Ha más nem, akkor legalább magam miatt megtenném. Ha ki is lépnék egy házasságból, akkor tudni akarnék mindent, ami ehhez vezetett. És neki is megadnám a szót, mert ő is csak egy ember, még ha meg is tette azt amit tett. És mégis csak neki mondtam igent. Neki is jár a tisztességes “eljárás”. És hogy miért? Mert emberek vagyunk nem ösztönlények vagy éppen állatok.


Nem javaslom a szó nélküli szakítást. Az csak elvarratlan szálakat és dühöt hagy maga után. Nem beszélve arról, hogy ez a viselkedés semmivel sem jobb, mint a megcsalás.

2021. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
96%

"Nem beszélve arról, hogy ez a viselkedés semmivel sem jobb, mint a megcsalás."

Így beszél az aki évekig nem takarítják le a penészt a szobája faláról.

2021. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
36%
Ha nincs gyereked, válj el, ha van, próbáld meg te kielégíteni jobban, hogy ne legyen ilyesmire szüksége, és ha jó apa egyébként, (bár a kettő nehezen képzelhető el együtt), akkor ne váljatok el. Legalább addig, amíg a gyerek nem lesz 18 éves.Mert megsínyli a válást. Neki erről nem kell tudni, hogy mit csinál az apja.
2021. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Macnab ***** válasza:
29%
Beszélj a csajjal miket csinál a férjedel? Ha belefér ujits,tedd oda magadat, néha ribik kell lenni, nem izgalmas tizéven át a jo háziasszony.. Néha más kell...
2021. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Ismerek fordított helyzetet, ahol az asszonyka egyszercsak elkezdett titokban férfiakkal "támogatásért" randevúzni, miközben a férje rengeteget dolgozott és pénzük is volt. Később hivatásos prostituálttá vált, otthagyta a gyerekét is.
2021. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
49%
35! Az igazi nő jó háziasszony, jó anya és kiváló szajha egyszerre. De sajnos igen kevés van belőle. Én pl. huszonöt évvel később jötem rá, melyik barátnőm volt ilyen, de sajna nem őt vettem feleségül.
2021. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
29%
31-nek! A lotyózás, ribizlizés nem megcsalás. Az egészen mást jelent, amikor már szerelmes lesz az ember, vagy legalábbis elég erős vonzalom és lelki-szellemi kötődés is kialakul.
2021. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem vegyél privát leckéket a lotyótól! Bár ez se segít mindig. A férfiak nagy része egészen egyszerű dolgok miatt látogat prostituáltat: szebb és fiatalabb. van egy eufemisztikus szó, az alakváltozás. Igen, a nők ezt szeretik használni, hogy alakváltozásuk miatt nem kívánja őket a férjük. Hát kérem, ez biza így van, amikor elhízik, nem ad magára, még a szándék sincs meg benne sőt visszatromfol, hogy ő nem lesz plázacica, akkor bizony előbb-utóbb a férfiember elmegy egy csinos nőhöz s ha bírja anyagilag, "barátnőt" farag belőle.
2021. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
67%
Nézz magadba hogy miért jár vajon. Mit nem kap meg amiért máshoz jár.
2021. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!