Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Rájöttem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Rájöttem hogy a férjem rendszeresen jár egy prostihoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megmondjam neki hogy tudom? Egyébként azt is tudom melyik az.

2021. okt. 30. 08:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
92%

Nem gondolom, hogy megmondhatom, hogy te mit csinálj, csak azt, hogy ÉN mit tennék ebben az esetben.

Az biztos, hogy válnék, és már csak a válás részleteit lennék hajlandó megbeszélni. Nem érdekelne, miért tette: aki kívül keresi a megoldást ahelyett, hogy a hiányait, problémáit, fájdalmait velem beszélje meg, azzal nincs mit kezdenem. Az egy áruló. Ráadásul még az a mentő körülmény sincs meg, hogy nagyon bánatos volt, céges bulin sokat ivott, és elcsábult, majd rájött, mekkora egy barom volt, és ő maga jött bocsánatot kérni, elmondani, stb. Nem. Itt ez tudatos szervezést igényel: rendszeresen felhívja a prostit, pénzt áldoz rá, időt szervez. Az első előtt is ezer lépés lett volna arra, hogy meggondolja magát, és azt mondja, hogy nem, ő inkább megmenti a házasságát. Mégis úgy dönt többszörösen, hogy hátbaszúr. Lehet, sőt, biztos, hogy én is hozzátettem a házasság megromlásához, de innentől kezdve nem érdekelne. Ha hitel és egyebek miatt nem tudunk/akarunk válni, még mindig meg lehet beszélni, hogy együtt maradunk, de mindenki oda megy szexelni, akihez és ahova akar.

2021. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
32%
A kép árnyalása érdekében leírnád nekünk a szexuális életeteket az utóbbi években?
2021. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
17%
Sokat segítene ha tudnánk hány évesek vagytok?
2021. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
53%

nagyon komolyan mondom, h. irány a nőgyógyász és nemi gondozó, és minden szükséges vizsgálatot végeztess el.

hpv, hiv, ésatöbbi...

még gumit is használtak, akkor is továbbadhat vmit.

ha pl. leszopta a párodat, akkor is.


és mi az, h. szól-e neki? te troll vagy, vagy simán ostoba?

normális nő kibssza a házból és elválik.

2021. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
80%

22

semmi közöd a nemi életükhöz, ha esetleg nincs elég szex, az sem indokolja a kurvázást.



23

az életkor úgyszintén irreleváns.

2021. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
25# Szerintem igenis fontos hogy 35 vagy 55 évesen történik mindez. Ugyanis 55 évesen már nem nagyon van ideje és ereje az embernek a nulláról újrakezdeni.
2021. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
81%

26


miért beszélsz hülyeségeket?


dehogynem, 55 év még nem idős, pont ekkor van, h. kirepültek már a gyerekek, vagy legalábbis önálló felnőttek, saját keresettel, de még kérdező aktív a munkaerőpiacon, van már egzisztenciája, és tud váltani, és még nem kérdező ahhoz, h. találjon egy normális új párt magának.


tök mindegy hány éves, megcsalta, ráadásul egy kurvával.

miért kéne ezt tűrnie?!

2021. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
jav. és még nem késő ahhoz...
2021. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
15%

27# Persze hogyne 55 évesen meg fogja találni élete párját, és úgy fog tudni dolgozni mint egy 20 éves.


Valószínű hogy ha van gyerek akkor háztartásbeliként töltötte az utóbbi 20 évet, vagy valami béna munkahelyen ami arra volt elég hogy hó végén is legyen kaja.


Imádom amikor abból indultok ki hogy mindenki gazdag és jól kvalifikált de a magyar valóság nagyon nem ez.

2021. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem csinálj krumplis tésztát. Mert azt könnyű.

Aztán utána menj el egy teljes STD tesztre az után válj el.

De ha lenne egy szikra önbecsülésed is nem a gyakorira jönnél nyígni hogy mit csinálj.

2021. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!