Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Rájöttem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Rájöttem hogy a férjem rendszeresen jár egy prostihoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megmondjam neki hogy tudom? Egyébként azt is tudom melyik az.

2021. okt. 30. 08:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
41%

Van akinek nem egyertelmü, hogy mit kell csinálni ilyenkor?


Segitek:

Elválni, gyereket (ha van) elvennintőle, mindennel ami csak van rahazudnina biroságon+kiforgatni a vagyonából az utolsó fillérig

2021. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
43%
Derítsd ki miért keresi másnál a kielégülést?
2021. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%

Persze, mondd meg neki, ültesd le, beszéljetek róla. Gyűjts be minden infót, amit csak tudsz, aztán zárj ki minden külső véleményforrást (család, barátok, internet, stb.) és adj magadnak néhány hetet átgondolni a dolgot.


Gondold át, hogy hogyan hat majd ez a kapcsolatotokra 10 év távlatából, hogy mi lehet az oka, milyen mélyen gyökerezik bennetek a probléma, aztán dönts, hogy akarod-e ezt az életet. Én személy szerint nem vagyok annak a híve, hogy egyből dobjuk az egészet, hiszen egy párkapcsolat két emberen áll, de azt igenis számításba kell venni, hogy ad-e annyi jót neked a házasságotok, amiért megérné belerakni az újrakezdéshez szükséges (valószínűleg elképesztő mennyiségű) energiát.


Sajnálom, hogy ezzel kell megküzdened, sok sikert és kitartást!

2021. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
37%
Elsőként üljetek le nyugodt környezetben beszélgetni egymással. Tudd meg, hogy mit nem kap meg tőled, mi miatt érzi szükségét, hogy prostihoz járjon. Mondd meg neki, hogy ez benned milyen érzéseket kelt, miért esik rosszul, ne őt minősítsd, azzal nem fogtok előrébb jutni, csak parttalan veszekedéshez vezet. Ha szeretitek egymást, akkor én sem dobnám el a helyedben a kapcsolatot. Változtassatok mindketten, legyél kezdeményezőbb az ágyban, lepd meg (pl. szexi fehérneművel vagy bármi olyannal, amit már rég tettél,de nagyon beindítja).
2021. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
31%

Nem akkor kell kapálózni, mikor már megtörténik a baj. Talán valami már régóta nincs rendben, észre kellett volna venni. Te tudod, hogy milyen a sexuális életetek.

Próbáld vele megbeszélni nyugodtan és őszintén.

2021. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
70%

A rendszeres prostizásnál !!!NEM!!! kell bölcsis módjára kibeszélni vele, hogy mik voltak a lelki okai a tettére, és hogy ez neked rosszul esik, és egyenesen tilos hetekig racionalizálnod magadban ezt a fajta féregséget.


Egy megoldás van: válás.

Beszélgetéssel és kommunikációval olyan problémákat kell megoldani mint a háztartási feladatok elosztása, nem pedig az ilyen szintű degenerációt.

Ne nézzétek már hülyének kérdezőt.

2021. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
29%
6, Teljesen igazad van. Beszélgetni csak arról érdemes hogy te mosogattál én törölgetek, ha igazi problémák merülnek fel azonnal és szó nélkül kell kib.szni a másikat 20 év után is, mint a szaró macskát! Nehogy már!
2021. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%

#6: Szerintem meg saját magának tesz jót a kérdező, ha ad magának időt határozott döntést hozni. Senki nem nézte hülyének, nem beszélt bölcsis beszélgetésről vagy racionalizálásról.


Aki szerint egy válásról való döntést ilyen rohadt egyszerű meghozni, az jó eséllyel még nem lépett ki házastársi vagy élettársi kapcsolatból. Évek alatt nem csak félrekúrások és hazugságok, hanem együtt átvészelt nehéz időszakok, őszinte pillanatok is vannak, amik kötik az embert. Ez nem azt jelenti, hogy nem kell válni, ha az szolgálja az ember boldogságát, de azt talán döntse el az adott személy, hogy azt mi szolgálja.

2021. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
33%

7

A megcsalás, az nem probléma, hanem a másik elárulása

2021. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem az lenne a lényeg, hogy prosti vagy nem prosti, hanem az, hogy egyáltalán máshova dugja, aztán meg teszi belém. Pffujj! És ezen már nem is témázgatnék vele. Félredug, így a soha viszont nem látásra. Nem vagyok Máltai Szeretetszolgálat, hogy mindent elnézzek csak azért, mert voltam olyan hülye, hogy egyszer megbíztam benne.
2021. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!