Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom haragudni?

Figyelt kérdés

5 éve járok a barátommal(27N / 28F),nagyon szeretem őt, talán még az életemnél is jobban.

Sajnos a munkája miatt csak hétvégente tudunk találkozni. Mivel,nagyon unalmasak szoktak lennei a hétköznapjaim,de eljárni szórakozni nem akartam mert bántaná a barátom, regiztem egy oldalra ahol játszani lehet és közbe csetelni is..Ott megismerkedtem Tomival,akivel egy idő után találkoztunk is.Nagyon jól kijöttünk egymással,úgy mint haverok,hisz tudta, hogy van barátom.

5 hónap barátság után megcsókolt és én valahogy hagytam magam sodorni az árral.Pedig hangsúlyozom nagyon imádom a barátom.Tulajdon képpen a haveromból szerető lett.

3 hónapig tartott mert,Tamás közölte,hogy szerelmes belém és nem bírja tovább szakítsak a barátommal.De mivel én a barátom szeretem vele szakítottam meg a kapcsolatot. Mikor szakítottam Tamással,csak akkor jöttem rá mit is tettem.Nagyon megbántam és biztos vagyok abban,hogy soha többet ilyet nem teszek.( A barátom semmit sem tudott meg az egészről)

6 hónappal késöbb,amikor a boltban voltam elémugrott egy nő és közölte a barátom megcsalt a barátnőjével,és mutatott egy képet amin ketten álnak egy parkban ölelkezve.Aztán elment,nem volt hajlandó beszélni,beült a kocsijába és elhuzott.Azóta sem láttam.A barátomat számon kértem és először tagadott mindent,majd mikor mondtam, hogy láttam egy képet,akkor azt mondta : jajaj,hát ő csak egy haver...semmi több.

Nem tudom mit higgyek? Nem tudom mit tegyek? Össze vagyok zavarodva!

Nem akarok élni nélküle és elmondása szerint a barátom sem nélkülem.

De iszonyúan zavar az a kép...vajon megcsalt?

És ha igen van jogom haragudni ?

Hiszen én sem voltam külömb,pedig IMÁDOM ŐT!!!!

Segítsetek!!!!!!!!!!!!


2010. szept. 2. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha ilyen amikor valakit imádsz és ilyen amikor téged szeret valaki akkor nem lennék egyikőtök helyében se.
2010. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Te csaltad meg, akkor meg mit izélsz? És ha ő is? Ha tudná, hogy mit tettél...Hmmm. Jogod az van haragudni. Amennyiben az ő helyébe képzeled magad és elgondolkodsz azon, hogy mit szólnál, ha közölnék veled, hogy a párod félrekefélt...
2010. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát mind a ketten megcsaltátok a másikat. maradjatok együtt, vedd fel újra a kapcsolatot ezzel a Tamással, a pasid meg ezzel a nővel. szeretitek egymást a pasiddal és közben kölcsönösen meg is csaljátok a másikat. végülis értelme van.
2010. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt,mindketten hibásak vagytok. Ha csak te csaltad meg őt,akkor húzd meg magad. Mindenesetre nem ártana a kapcsolatotoknak egy nagy beszélgetés..mert aki megcsalja a másikat,ráadásul egy huzamos időn át,lehet,hogy szereti a párját,de abban biztos vagyok hogy valami hiányzik a kapcsolatából. Lehet,hogy neked épp a minden napos szeretet hiányzott,a törődés,amit csak hétvégén kaptál meg..5 év nem kis idő,beszéljétek meg.
2010. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg őszintén a dolgokat (nem biztos egyébként, hogy a barátod megcsalt), mondd el neki a te sztorid úgy, ahogy itt leírtad, mondd, hogy sajnálod, hogy a közelség, a közös idő és az intimitás hiánya miatt történt. Kérj megértést, és ha ő is megcsalt, de szeret, akkor bocsáss meg neki. Felesleges dolog olyan embereknek szakítani, akik szeretik egymást, pláne azért, mert a körülmények nehezítik a kapcsolatot.
2010. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!