Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van "jogom" megszerettetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van "jogom" megszerettetni magam valakivel, akit utána elhagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, és azt kell tenni, amit a szívünk diktál. Na de belemenni egy kapcsolatba úgy, hogy tudod, mikor kell pontot tenni a végére? Még ha tetszik is a másik, netán megszereted és viszont, megteheted ezt vele? Vagy eleve úgy etikus, ha nem találkoztok és még a lehetőségét se adod meg annak, hogy egymásba szeressetek?
2011. jún. 17. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy eleve ne is kezdeményezz a másikkal kapcsolatot...ugyanebben a helyzetben vok és most én szenvedek jobban..tudta a pasi h nem szerethet belém és ezért ugy rendezte a dolgokat h kevesebbet lásson viszont vhogy mégis megszeretett de mondta h nincs jövöje ezért nem akarja h szerelmet érezzek mert ha többet talliuznk belémszeret és nem akar magával se kib*szni..én full beleszerettem és most én szívok,bár több honapig se veled se nélküled sszitu állt fenn köztünk majd kimondta h legyen vége mert 1-2 honap mulva nehezebb lesz elválni
2011. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értelek. Ettől félek én is.
2011. jún. 17. 21:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú :(
2011. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ugyh semmiképp..vagy gondold át még1szer..mert így mind2en sérülni fogtok..vagy vmelyikötök jobban és az ilyennek soha nem lesz jo vége..max a végén a másik megutál mert ezt tetted vele..
2011. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És mi okoz ilyen helyzetet?
2011. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én valahogy a "carpe diem" híve vagyok, de mikor nem csak rólam szól a dolog, megtorpanok. És ez most aggaszt... Nem akarok senkinek se fájdalmat okozni. Magamnak se. De az nem fájdalom, ha direkt elszalasztod a lehetőséget? Van erre valami megoldás?
2011. jún. 17. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
ne torpanj meg..inkább ugy gondolkodj h lehet h vele boldog lehetsz és szerelmes és ne ugy h ennek mindenképp véget kell vmikor vetni
2011. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha közlöd vele az álláspontod, rajta áll hogy elfogad-e olyannak amilyen vagy. Sok fájdalomtól szabadítod meg magatokat, ha ezeket előre megbeszéled vele ;D szóval hajrá :D
2011. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem fáj annyira, ha kihagyod a lehetőséget. A sok rossz közül az a legjobb megoldás. De én azt gondolom, hogy amit nem élsz meg, attól szegényebb vagy/leszel. És akkor is ezt gondolom ott legbelül... :-(
2011. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Miért csinálnád? Gondolj a másikra is.
2011. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!