Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi, akit szeretek, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, akit szeretek, vajon szeret engem?

Figyelt kérdés

A férfi, akit szeretek:


-330 km-re él

-soha nem akar onnan eljönni, pedig nekem nehezebb innen mozdulni, és ezt tudja is

-első héten, amikor elmentem hozzá, haza akart küldeni, mert meg mertem kérdezni, hogy akkor mi most hogy vagyunk, mondván: én őt ne siettessem

-de azzal a lendülettel sírva könyörgött vissza, mikor már csomagoltam

-megígéri, hogy jön és lemondja

-megígéri, hogy segít, és sz*rban hagy

-hallani sem akar arról, hogy feljöjjön hozzám, azt akarja, hogy én járjak hozzá

-nem tudja, hogy a barátnőjének tartson-e a távolság miatt

-nem vesz elő a barátok előtt, ha nála vagyok, a szobában kell ülnöm, mert ha a távolság miatt mégse jönne össze, ő nem fog magyarázkodni

-őrülten féltékeny

-másoknak kínálgat engem, nekem meg más férfiakat ajánlgat

-gyanús neki, hogy miért ragaszkodom ennyire hozzá

-bevallotta, hogy a távolság miatt nem szeret úgy engem, ahogy én őt

-engem akar feleségnek, mert én vagyok az "igazi", de csak az ő városában

-első héten kisúroltatta velem a konyháját, szobáját

-nem vitt el a csomagjaimmal a nagyállomásra, bár megtehette volna

-anyukája nem engedte el hozzám, hát nem jött

-barátok miatt lemondta a programunkat

-2 egymást követő nap se viszonyul hozzám egyformán, hűvös és szerelmes váltakozik

-sose tudom, hányadán állok vele

-ingyen telefont kért tőlem, mire megcsináltattam, már nem volt róla szó

-smst nem ír, arra nem válaszol

-napi több óra skype-ból mára már csak félóra maradt, a munkájára hivatkozik

-gyakran megsértődik

-minden mozdulatomat fotózza

-őrült jó szerető

-időnként megdicsér, hogy csinos vagyok

-hol akar találkozni, hol nem abban az időben, amikor majd egyetem miatt a közelében leszek

-kijelentette, hogy a távolság miatt el kell, hogy engedjen

-kijelentette, hogy az egész életét velem akarja leélni, de ott nála

-meg van ijedve, hogy ugye szeretem?

-féltékennyé se lehet tenni, mert én vagyok a hibás


24/L, 36/F


2010. szept. 2. 06:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ezekután, ez még kérdés számodra, hogy szeret-e?.. :/
2010. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Valószinüleg szeret a maga módján, de biztosan nem férfi.

Ez biztos, bármilyen jó szerető is.

2010. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jól átlátod a kapcsolatot.De csak azért,met elég messze vagy tőle hogy ráláss.Túl messze.Mintha egy tűz köré ülnél de túl messze,csak a fényét látod,de a melegét nem érzed.

Abban amit leírtál,több a negatív hullám mint a pozitív.Vannak meglepően megalázó részek:


-nem vesz elő a barátok előtt, ha nála vagyok, a szobában kell ülnöm, mert ha a távolság miatt mégse jönne össze, ő nem fog magyarázkodni

-másoknak kínálgat engem, nekem meg más férfiakat ajánlgat

-első héten kisúroltatta velem a konyháját, szobáját

-nem vitt el a csomagjaimmal a nagyállomásra, bár megtehette volna

-barátok miatt lemondta a programunkat

-megígéri, hogy segít, és sz*rban hagy


És erre csak egy igazi ellenérv van:-őrült jó szerető

Számomra is érthetetlen hogy miért ragaszkodsz hozzá,valószínűleg azért mert nincs más.

Gyanítom hogy neked nem kell sok ahhoz,hogy valakit őrült jó szeretőnek tarts,és a pláne,hogy ő csak szeretőnek tart.Egyértelműen alárendelt helyzetben vagy,más nő már elmenekült volna,de belőled ki tudja miért,hiányzik a büszkeség és a tartás.Mondjuk úgy,hogy nem vagy modern nő,mert te még mindig hiszel a másodrendűség szellemében.Most látom hogy 36 éves.És ezek után még hiszel a csodás változásban?Ő már nem fog változni,de rosszabb még lehet.

2010. szept. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelmes, ez ŐRÜLT!
2010. szept. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem tobbet a kozelebe sem szabad menni. ha ennyi idosen sem vallaja be azt,hogy esetleg elmenjen hozzad, es nem mutat be stb es ilyen gyerekesen viselkedik,akkor nincs amit foglalkozni vele...
2010. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pasi nem teljesen normális. vannak ilyenek, de te is bolond vagy ha egy ilyen fickóval együtt maradsz.
2010. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kihasznál a "barátod" ha nevezhetem így! Gondolj csak bele, csak alkalmakra kellesz neki! Ne hagyd magad kihasználni, légy nő!

És arra gondoltál már, hogy rajtad kívűl, van egy másik nő is az életében ?

Hiszen minden jel arra utal!

FIGYELJ:

Annó összejöttem egy sráccal, 3 hónap együtjárás után (ugyan ezek voltak a atapasztalataim pl. nem mutatkozott velem nyilvánosság eöltt, soha nem tudott hozzám utazni..stb) kivágtam a balhét és bevallotta, hogy van egy barátnője és tulajdon képpen én csak a szeretője vagyok! Képzelheted hogy éreztem magam, de mivel már szerelmes voltam belé, nem ment a szakítás így bele mentem a játékba. Persze az is közre játszott, hogy ő is azt mondta nekem én vagyok számára a nagy "Ő" ezért elfogja hagyni a "barátnőjét" csak tartsak ki hiszen idővel én leszek a "barátnője".

8 hosszú honapig vártam mire egyszer lebuktunk teljesen véletlenűl, így történt meg a szakításuk. A lány dobta tulajdon képpen...akkor még ez sem érdekelt , csak örültem, hogy végre enyém az imádott fiú.

2 év boldog együttjárás után, tudomásomra jutott, hogy bár a "barátnő" szerepet már én töltöm be, de az én helyemre is jött egy "új" "szerető" ...

természetesen könyörgőre fogta a dolgot, és akkor jöttem rá, hogy ha annó nem bukunk le lehet akkor még ma is csak a "szerető" szerepet tőltöm be az életébe.

Rá kelett jönnöm,bármennyire is imádom, ő ilyen, és az ilyenek soha nem fognak megváltozni!!!

TANÚLJ A HIBÁMBÓL!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, hogy egy birtokolt tárgyként kezel téged, amivel azt csinálhat, amit akar.

Ez az egész nagyon nem tűnik normálisnak!

2010. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"-másoknak kínálgat engem, nekem meg más férfiakat ajánlgat "

uramisten! szerinted szeret? inkább beteg

2010. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!