Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl, hogy a férfi, akit szeretek, elveszi feleségül a barátnőjét? Bár kicsit hosszú, kérlek, olvasd el. Szükségem van a segítségetekre.

Figyelt kérdés

Van egy gyerekük.Elég rég ismerjük egymást...Volt köztünk pár dolog,ami elég volt ahhoz,hogy beleszeressek.Soha nem váltott ki belőlem pasi ilyen szenvedélyt és vágyat, mint Ő.Eszméletlenül vágytam Rá,és ő is kívánt nagyon engem.De nem feküdtünk le.Hogy szeretett-e azt nem tudom. Én elhajtottam mikor közölte,hogy nem hagyja el a nőjét.Mert ott a gyerek,különben is szereti,de engem is kíván és tudna szeretni.

Szörnyü hónapok jöttek,megpróbáltam elfelejteni,de nem ment.Hiába randiztam másokkal.

Felkerestem később, hogy talizzunk,amibe belement,újra összejöttünk,( csók meg petting)amit annak tulajdonítottam,hogy akar engem,ezt be is vallotta,hogy ugyanugy...Pár nappal későb telefonon közölte h elveszi a barátnőjét,nincs értelme folytatni.Azt hittem belehalok.Nem tudom magamnak megbocsájtani h akkor én hagytam el,visszalökve barátnőjéhez...bár lehet nem rajtam múlt.

Én már nem is akarom hogy otthagyja értem,csak lehessek Vele...néha...tudom szánalmas vagyok...:( De nem mondtam ezt neki. Tudom mindenkinek az lesz a véleménye,hogy örüljek h nem lettem a szeretője,én mégis azóta nem találom a helyem.Nincs nap h ne gondolnék Rá...Most meg már késő...nem tudom mit csináljak. Félek hogy soha nem fogom azt érezni senkivel mint Vele...:(((

Bocs ha hosszú lett...


2009. dec. 29. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is éreztem így olyannal akinek volt barátnője, aztán találtam olyat akivel lehet, hogy boldogabb lennék, mint vele. Hosszú időbe beletelhet amíg túllépsz rajta, biztosan találsz majd olyat akit tudsz szeretni és kívánni úgy ahogy őt vagy talán még jobban. Bár tudom, hogy most valszeg nem ezt gondolod.. engedd el és idővel megtalálod aki neked kell. Ahogy kivettem ez inkább vonzalom és nem szerelem.
2009. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eleinte tuti Szar lesz és hiába mondják a barátaid, hogy majd jön egy jobb te úgy sem fogod elhinni, egészen addig míg meg nem ismerkedsz VELE. Mert bizony el fog jönni, lehet nem holnap vagy nem jövőre, de egyszer megtalálod azt akinek igazán kellesz, és aki neked kell.

Ez az ember akiről írtál, egyértelműen döntött. Elvesz egy másik nőt, ráadásul gyerekük is van, tehát egy Apa. Egy gyereknek szüksége van az Apjára, és de mindíg csak a 3. lennél, ha találkozgatnátok. És úgyis kiderülne, mert egyszer minden kiderül, ez szinte 100%. És akkor mi lenne? Szted Téged választana? NEM, és nem. Hanem fogná és a családot választaná, és te is tudod hogy a szeretők nem valami népszerűek, sőt ha elterjed a pletyka rólad, az emberek szemében nagyot zuhannál. Nem éri meg a szeretőjének lenni. Minél hamarabb elkezded a felejtést, annál hamarabb túl leszel rajta.

Én is hasonló cipőben járok. Életem nagy szerelme épp most is egy másik embert ölel, meg szeretget, és én képtelen vagyok másra gondolni, pedig már eltelt nem egy év a szakítás óta. És mégis Jól vagyok nincs semmi baj. Gondolni szabad rá, csak ugye hosszútávon könnyen depresszióba is lehet esni. Megtanultam együttélni ezzel az érzéssel, és ma már biztos vagyok benne hogy tudok majd szeretni mást is. :)

Fel a fejjel, egyszer minden rendbe jön, de nem VELE.

Az eszedre hallgass. Azt nem tudják összetörni, mint a szíved...


23/F

2009. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindketten nagyon aranyosak vagytok! De most még rajtam van a lila köd,képtelen vagyok józanul mérlegelni. Ezt csak úgy élem túl,ha arra gondolok,valamikor még biztos együtt leszünk...mert ha két ember így vágyik egymásra,ahogy mi,képtelenségnek tartom hogy csak úgy örökre vége legyen.Azt a nőt már unja bizonyos fokig,11 éve vannak együtt,nyilván nem kívánja úgy mint az elején.Ezért kezdett velem. Ezek szerint a gyerek akkora összetartó erő,hogy képes érte eldobni egy ilyen lehetőséget? Pedig akart,higyjétek el! Csak nem tudta mit csináljon.Ez olyan igazságtalan! Nem hiszem hogy olyan boldog a szürke kapcsolatában. Jó most lehet h le leszek oltva,hogy mondhatok ilyet stb,de szerintetek aki olyan hú de elégedett,az órákig csókolózik egy másik nővel??
2009. dec. 30. 11:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom hogy igazatok van,majd jön más stb,de pont ez az amit nem akarok...:(( Mert nekem Ő kell...nem más...
2009. dec. 30. 11:50
 5/9 A kérdező kommentje:
második válaszoló: gondolkoztam és rájöttem h igazad van...el kell határoznom h újévtől el fogom felejteni!!! Erős leszek! Ha kell,minden héten mással randizom,de túl fogom élni.Ez az újévi fogadalmam. Köszönöm!
2009. dec. 31. 19:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért írjatok még,bárki,akinek véleménye van! Köszi! Kíváncsi vagyok.
2010. jan. 1. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyd a francba!! Ha az én kapcsolatomba turnál így ele, én biztos megtépnélek:)
2012. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tűnt fel,hogy 2 és fél éves a kérdés? okoska...már rég nem kell nekem az a féreg.
2012. máj. 3. 15:04
 9/9 anonim válasza:
Tudom hogy mar nincs ertelme a kommentemnek, de latod, az ido minden sebet begyogyit!:) 28/F
2015. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!