Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez pont velem?

Figyelt kérdés

miért van az hogy körülötem mindenkinek barátja és barátnöje van és én pedig csak nézem és halgatom hogy mások milyen boldogok miért van ez és én nem vagyok sem csunya sem buta.kérlek segitsetek mittehetek hogy engem is észrevegyenek?

14/L


2010. szept. 1. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
azért van ez veled, amiért velem is.
2010. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szeretlek!*-*

Járunk?;):D

2010. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nielindi ***** válasza:
az a baj, h itt sirsz. és látszik rajtad, h bajod van. hülyén hangzik, de azt lássák rajtad az emberek, h boldog vagy, van önbizalmad, jo kedvü vagy.legyél pozitiv.
2010. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, aztán kialakult a személyiségem, nem akartam már azt amit mások. én ájöttem h nekem perpillanat nem is hiányzik egy kapcsolat. jó persze biztos jó oda bújni valakihez, szerelmesnek lenni, de nekem a szabadság kell, nem egy komoly kapcsolat.

L/16

2010. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szólót nem értem. A sok képmutató köcsög miatt, neki is úgy kellene tenni, mintha a lehető legjobban érezné magát?

Talán... de szerintem ha meg akarod találni akinek te kellesz, akkor csak add magadat. Persze lehetsz felszabadult, meg próbáld pozitívan nézni a dolgokat. Ráérsz.


Én is kb. így vagyok. Írj privit, ha gondolod!


16/f

2010. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj istenem ez a párkapcsolat függés.Ezek a mai 14 évesek! Miért akarsz hasonlítani a többiekre? Miért nem keresel akkor.Miért várod a sült galambot?Képzeld nekem 15 és fél évesen lett először hapsim! és na bumm? Nem voltam rosszabb mint a többiek. Akkor akarj pasit ha már elég érett vagy rá és nem csak" jaaaj a többieknek olyan jó". Majd eljön neked is az időd.


L22

2010. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kamuuu ***** válasza:
A sok párkapcsolat vége csak fájdalmas lesz hidd el...
2010. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:) Úgyis a fiúk fognak az őrületbe kergetni, úgyhogy nem késtél el semmivel légy vidám járj sokat a városba a barátnőiddel legyen önbizalmad és minden jól fog menni meglátod:) Próbálj új barátokat szerezni velük lógni és más embereket megismerni. Remélem tudtam segíteni.:)
2010. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!:)
2010. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!