Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi állhat amögött, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat amögött, ha egy férfi időnként azt kérdezgeti a párjától, hogy "miért pont velem vagy", "miért engem választottál"? (nemet-kort is írjatok a véleményhez)

Figyelt kérdés
Ez a kérdezgetés némi alkohol elfogyasztása után jön elő. Arra vagyok kíváncsi, utalhat-e ez valamiféle összefüggésre azzal, hogy mennyire akar engem, meg ezt a kapcsolatot.
2010. febr. 26. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
hát ez inkább pont az ellenkezőjére utal, hogy te mennyire akarod őt és nem pedig fordítva ahogy feltételezted
2010. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly önbizalomhiány szerintem. Ha meg szeszelés után teszi ezt, akkor meg nagyon valószínű. Tudod a részeg ember álltalában igazat mond. 19/F
2010. febr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyértelműnek tűnik a kérdésedből: A pasid olyan nagyon szeretne téged mint még soha semmit és senkit. Éppen ezért nagyon szeretne téged megtartani, és minden egyes nap fél, hogy elveszíthet. A fiúd önbizalma a 0 alatt van, tökéletesen elégedetlen önmagával, ezért úgy gondolja te is az vagy vele.


Álandóan akarja hallani a megerősítésedet, hogy nagyon szereted kívül belül, milyen helyes, kedves stb. Szerintem ha most elhagynád nagyjábol belehalna. Persze nem tudom, hogy HOGYAN mondja neked mindezt, de 99% imád és félt téged, csak nem biztos a dolgában. Bíztasd egy kicsit! Tuti, hogy nagyon szeret.

2010. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát nem tom, tőlem a volt bnőm mindig kérdezgette hogy miért pont ő, mit találok benne vonzónak. Elmagyaráztam neki, majd 2x is kihasználva, más miatt szakított velem. Hülye voltam hogy újra kedtem vele, de má elég...:@
2010. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ellentmondásos válaszok, na de nem baj :) Én persze, hogy nagyon szeretnék vele lenni, azaz inkább, mivel már vele vagyok :) azt mondom, örülök, hogy együtt vagyunk. Csak fura ez a kérdezgetés, és már nem először történt. Szóval első szerint ez inkább arról szól, hogy tudja, hogy én akarom őt (na ettől tartottam - azért mondja ezt, mert zavarja, mert ő engem ennyire azért nem???), egy következő válaszadó szerint meg arról, hogy ő engem. Ha belegondolok, ez nem is feltétlenül ellentmondás :D

Önbizalom: néha úgy tűnik, helyén van, néha meg - teljesen ok nélkül - úgy, hogy nagyon nagyon nincs.

Várok még véleményeket, tapasztalatokat.

2010. febr. 27. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:

én is sokszor kérdezem a barátomtól. félek hogy kevés vagyok neki,az én szememben ő egy álompasi,jobbat nem is tudok elképzelni,egoista meg nem vagyok ezért nem értem h mért pont én vagyok ilyen szerencsés? mennyi ideje vagytok együtt? nekem 7 hnap után is van hogy megfordul a fejemben,de leginkább az elején volt..


próbáltad már megkérdezni őt akkor amikor nem ivott? vagy nem emlékszik rá h mi volt akkor? sztem egyszer kérdezd meg,ha tudod

2010. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másodiknál a pont.

Velem is megesett egyik kapcsolatomban. El sem tudtam hinni, hogy ez a lány, akit szeretek mellettem van és pont engem szeret. Egyrészt hihetetlen volt, másrészt nagyon jól esett kimondani.

Szerencsére túlvagyok ezen, de nem bánom, hogy volt ilyen időszakom. Legalább rájöttem, hogy a szerelem minden esetben csoda. 2 embernek egymásra találni ilyen sok között hihetetlenül nagy dolog:)

2010. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az első hónapokban járunk még:)

Nem akarom józanon faggatni erről, nehogy zavarba hozzam. Még nem volt semmi nagy volumenű "vallomás", csak jó együtt...

2010. márc. 1. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!