Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért derogál kedveskednie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért derogál kedveskednie, törődést nyujtania, ha kérem is?

Figyelt kérdés

Olyan fura hogy semmi romantikusat nem visz bele. Az egy dolog hogy ő nem olyan.

De az hogy egyáltalán semmit, engem ez zavar. Es rosszul esik.

Elmondtam ezt, de őt meg ez zavarja, hogy miért van nekem ezekre szuksegem.

Bezzeg beszólni veszekedni tud, a negatív csatolás meg irtó könnyen jön belőle, a pozitív (kedvesség),meg nem.


Erre hivazkozva kértem már, hogy adjon többet a kapcsolatba.

Igy vett ezt azt és azt várja hogy azok miatt amit kaptam mondjuk x honappal ezelott duguljak el.nézzek rá arra, amit kaptam anno, tessék, kedveskedett.


Igy már konkretumokat kérek(megalazo ugyan),de pl kértem virágot.

Azota se vesz állandoan kifogások. Nem volt viragosnál, aztan csak hervadtak voltak, soha nem vár semmivel ill napkozben sem ir olyat amibol azt látnám, szeretve gondolna rám.



Es most ebbol az egészbol az alakult ki, vmi játszmázás szerűen azerintem, hogy nekiállt telon matrica virágot kuldeni, ha átmegyek barmikor, semmi meglepi, stb. Mintha mostmár azértse kapnék semmit, mert már az agyára mentem ezekkel.


Kerdeztem is már olyat ha elutne az auto akkor a siromra vinnel? Arra persze. Na mondom kösz. Az eletben meg nem...? Tiszta idétlen már az egész szituacio.


Es mindez azert alakult ki mert elegem lett abbol hogy beszól megbánt és bocsánatot se kér, azaz nem is kompenzál.

Sértve érzem magam folyamat es mintha folyamat nem lennék "kiemgesztelve"sem, az mellett meg hogy derogál egy ffinak a saját párjának kedveskedni?



Itt meg a gyk n olyanokat olvasok hogy más pasi meg ugy ugrál mint egy pincsi. Mégha neki is van igaza akkor is ő "nyal" a nőnek, meg a nő legkisebb nyivákolására is becsicskul helyből, szóval nem is értem.



2021. okt. 5. 07:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne tegyél semmit, csak írj ki róla még minimum 20 kérdést.


Hanyszor mondjuk mar el ugyanazt? O vagy nem szeret, vagy egyszeruen ilyen habitusa van amin nem tud valtoztatni.

Te meg egy energiavampir vagy akinek semmi nem volna eleg a vilag kozeoe akarsz lenni. De akkor miert vagy vele?

2021. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a szeretetnyelve. A kiegyensúlyozott, boldog kapcsolat titka, hogy a másikat a saját szeretetnyelvén keresztül szereted. Pl. nekem nagyon fontosak az elismerő szavak. Ha sütök vagy főzök, bármi ilyesmi, fontos, hogy elismerjék a munkámat. Neki inkább az összebújás, puszik, ölelések jelentik a szeretet kifejezését. Nyilván, ha az illető leszarja a másikat ilyen téren, akkor veszett fejsze nyele.
2021. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
97%

Hejj Bolond, már megint itt vagy ezzel a kérdéssel?

Nem is méltó érdemi válaszra a kérdésed.

2021. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem menne prostihoz, de téged annak használ, mert mindig kéznél vagy neki és még csak körbe sem kell érte udvarolnia, nyugodtan lehet egy büdös bunkó.


Mi a bánatot szeretsz te ebben a gyökérben?

2021. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
én már előre tudom a válaszát: a szexet. olyan csőröd ez a pasi, hogy miatta még kutyába is lemegy. meg hát jajj az összes többi férfi a nyomába se ér...szóval ő még túl is teljesíti az átlagot (összefoglaló a kérdező eddigi sirámaiból)
2021. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!