Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért derogál kedveskednie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért derogál kedveskednie, törődést nyujtania, ha kérem is?

Figyelt kérdés

Olyan fura hogy semmi romantikusat nem visz bele. Az egy dolog hogy ő nem olyan.

De az hogy egyáltalán semmit, engem ez zavar. Es rosszul esik.

Elmondtam ezt, de őt meg ez zavarja, hogy miért van nekem ezekre szuksegem.

Bezzeg beszólni veszekedni tud, a negatív csatolás meg irtó könnyen jön belőle, a pozitív (kedvesség),meg nem.


Erre hivazkozva kértem már, hogy adjon többet a kapcsolatba.

Igy vett ezt azt és azt várja hogy azok miatt amit kaptam mondjuk x honappal ezelott duguljak el.nézzek rá arra, amit kaptam anno, tessék, kedveskedett.


Igy már konkretumokat kérek(megalazo ugyan),de pl kértem virágot.

Azota se vesz állandoan kifogások. Nem volt viragosnál, aztan csak hervadtak voltak, soha nem vár semmivel ill napkozben sem ir olyat amibol azt látnám, szeretve gondolna rám.



Es most ebbol az egészbol az alakult ki, vmi játszmázás szerűen azerintem, hogy nekiállt telon matrica virágot kuldeni, ha átmegyek barmikor, semmi meglepi, stb. Mintha mostmár azértse kapnék semmit, mert már az agyára mentem ezekkel.


Kerdeztem is már olyat ha elutne az auto akkor a siromra vinnel? Arra persze. Na mondom kösz. Az eletben meg nem...? Tiszta idétlen már az egész szituacio.


Es mindez azert alakult ki mert elegem lett abbol hogy beszól megbánt és bocsánatot se kér, azaz nem is kompenzál.

Sértve érzem magam folyamat es mintha folyamat nem lennék "kiemgesztelve"sem, az mellett meg hogy derogál egy ffinak a saját párjának kedveskedni?



Itt meg a gyk n olyanokat olvasok hogy más pasi meg ugy ugrál mint egy pincsi. Mégha neki is van igaza akkor is ő "nyal" a nőnek, meg a nő legkisebb nyivákolására is becsicskul helyből, szóval nem is értem.



2021. okt. 5. 07:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

#2 Akiről a kérdező ír az nem rosszfiú, hanem simán egy önző, érzéketlen pöcs. A barátom valóban "rosszfiús", de velem soha. Nekem lehozza a csillagokat is az égről.


Kérdező, nem illetek össze. Változni úgy sem fog, kár erőltetni ami nem megy és frusztrációt okoz.

2021. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem értelek. Mit vársz cserébe, ha előtte szexkapcsolatban voltatok. Te magadat helyezted ebbe a pozicióba. Te hiszel többet ebbe a kapcsolatba. Ő csak kizárolagosságot akar tőled (nem azért, mert szerelmes, csak birtokolni akar), ezért eljátsza a szerelmest, de te nem vagy neki a szerelme. Ez világos mindenkinek, csak te akarsz többet bele látni ebbe.

Amúgy én úgy látom te akarsz többet, te akarsz virágot, ajándékokat. Hát mivel ez egy szexkapcsolat, ő el is várja, hogy nyújts ezért valamit.

2021. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar ő téged igazából, csak nem akarja elveszteni a dugó pajtiját. És bántja a gondolatait hogy esetleg más pasival is lefekszel. Így neki lett egy állandó azex kapcsolata, ahol azért birtokolhat téged, viszont túl sokat ne gondolj ebbe bele. Hidd el egy pasi akkor is mondani fogja hogy szeret, ha csak megdug téged, mert tudja hogy ezt akarod hallani. A kedveskedés meg azért nem megy, mert ez már túlmegy azon a szinten amit irántad érez.

Exemtől nagy ritkán kaptam valamit, belegondolva az egész a szex körül forgott, mondott ő minden szépet és jót, csak tettek nem voltak mögötte.

Mostani kapcsolatomnál kérnem sem kell, hogy mi esne jól, mert mindig meglep valamivel. És nem csak szavakkal de tettekkel is bizonitja hogy szeret. Kifogásnak helye sincs. Szerintem ilyen ha egy férfi tényleg szerelmes.

2021. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

De szerelmes.

Igy.

Nem ertem kulonben minek vitte át járásba. Évekig orokké mehetett volna a szexkapcsolat.


Igy meg nincs szexkapcsolatom se meg semmim. Csak egy ilyen barátom.

2021. okt. 5. 08:49
 15/25 anonim ***** válasza:
97%

te heti szinten irod ki ezeket a panaszkodos kerdeseket. miert vagy meg vele?! mert nincs jobb? ennel egyedul is jobb.

el ne hidd, hogy ‘szerelmes’, csak hazudik, hogy megmaradjon a szex, amugy meg szarba se vesz, onzo, kihasznal.

2021. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
98%
Láttál te már szerelmes férfit? Én igen. Amit te leírsz az nem az. Ha már egy szál virágot nehezére esik megvenni, mi lesz később? Egy szerelmes férfi a maga módján a csillagokat is le akarja hozni, nem egy szál virágon akad fent, ami kb 200 forint.😉
2021. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Járásba meg azért vitte át, mert leírtad hogy keresgéltél ismerkedtél mellette. Nem akarta az ingyen szexet elveszteni.
2021. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
nem hiszem el, hogy nem vagy troll, FOLYAMATOSAN írod ki ezeket a szarságokat, rinyálsz itt, meg bizonygatod, hogy deeeeeeee téged aztán nagyon imád ez a félnótás, akinek viszont csak egy LYUK vagy!!! fogd már fel! de te menthetetlen vagy, semmit nem értesz meg abból, amit írnak neked.
2021. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha egy férfi igazán szerelmes, elhalmoz, nem elvár. Meglepiből kedveskedik, akár 1 szál virággal is, mert belülről jön.

De te mivel azt hiszed ez a pasi szerelmes beléd, elvárnál dolgokat, de ugye te is látod, hogy ha vesz is valamit, elvárásai vannak, ahogy neked is. Ez a kapcsolat már akkor halott volt, amikor szexkapcsolat volt. Mivel látja rajtad, hogy te szelemes vagy, így nemcsak szex van, hanem kis kényelem is.

Igazából te hiszed azt, hogy ő szerelmes, nert ezt akarod látni, de vedd le a rózsaszín szemüveget és láss is ne csak nézz!

2021. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem unod még...?

"Es mindez azert alakult ki mert elegem lett abbol hogy beszól megbánt és bocsánatot se kér, azaz nem is kompenzál."

A mondat első része a baj, nem az, hogy nem kompenzál virággal.

2021. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!