Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért derogál kedveskednie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért derogál kedveskednie, törődést nyujtania, ha kérem is?

Figyelt kérdés

Olyan fura hogy semmi romantikusat nem visz bele. Az egy dolog hogy ő nem olyan.

De az hogy egyáltalán semmit, engem ez zavar. Es rosszul esik.

Elmondtam ezt, de őt meg ez zavarja, hogy miért van nekem ezekre szuksegem.

Bezzeg beszólni veszekedni tud, a negatív csatolás meg irtó könnyen jön belőle, a pozitív (kedvesség),meg nem.


Erre hivazkozva kértem már, hogy adjon többet a kapcsolatba.

Igy vett ezt azt és azt várja hogy azok miatt amit kaptam mondjuk x honappal ezelott duguljak el.nézzek rá arra, amit kaptam anno, tessék, kedveskedett.


Igy már konkretumokat kérek(megalazo ugyan),de pl kértem virágot.

Azota se vesz állandoan kifogások. Nem volt viragosnál, aztan csak hervadtak voltak, soha nem vár semmivel ill napkozben sem ir olyat amibol azt látnám, szeretve gondolna rám.



Es most ebbol az egészbol az alakult ki, vmi játszmázás szerűen azerintem, hogy nekiállt telon matrica virágot kuldeni, ha átmegyek barmikor, semmi meglepi, stb. Mintha mostmár azértse kapnék semmit, mert már az agyára mentem ezekkel.


Kerdeztem is már olyat ha elutne az auto akkor a siromra vinnel? Arra persze. Na mondom kösz. Az eletben meg nem...? Tiszta idétlen már az egész szituacio.


Es mindez azert alakult ki mert elegem lett abbol hogy beszól megbánt és bocsánatot se kér, azaz nem is kompenzál.

Sértve érzem magam folyamat es mintha folyamat nem lennék "kiemgesztelve"sem, az mellett meg hogy derogál egy ffinak a saját párjának kedveskedni?



Itt meg a gyk n olyanokat olvasok hogy más pasi meg ugy ugrál mint egy pincsi. Mégha neki is van igaza akkor is ő "nyal" a nőnek, meg a nő legkisebb nyivákolására is becsicskul helyből, szóval nem is értem.



2021. okt. 5. 07:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pontosan a kérdés?
2021. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát te egy rosszfiúval vagy aki miatt panaszkodsz de kirobbantani se lehetne mellőle. Ha nyáladzik az a baj ha nem az a baj. XD
2021. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
10%

"derogál kedveskednie"


Lehetne magyar nyelven?

2021. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Csak így magunk között mondva, ha a csávód egy ilyen kedves, virágos, romantikus férfi lett volna, aki lehozza neked az égről a Napot, a Holdat és a csillagokat, folymatosan bókol, hogy "Milyen gyönyörű vagy ma, pici Bokrétám!", még akkor is ha most keltél ki az ágyból és úgy nézel ki, mint Tutanhamon múmiája, akkor eleve össze se jöttél volna vele. Igazam van? A barátod egy férfias férfi, egy macsó rosszfiú (a leírasod alapján), és te ezért jöttél vele össze. De rájöttél, hogy a figyelmesség és az apró kedvességek nem az ilyen férfiak erősségei, ezért próbálod megváltoztatni. De ha sikerül ilyenné formálnod, ilyen kedves, virágot hozó, bókoló pincsikutyává, akkor máris elveszítenéd a vonzalmadat iránta.
2021. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért vagy még vele?
2021. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

1#hogyan érjem el hogy (értsd képletesen)kapjak virágot? Vagy bármit ami szeretetet sugall, kedvesség törődés?


3# mintha kisebbségi komplexusa lenne attol ha ő egy nőnek virágot vesz, mintha kevesebbnek érezné magát attol ha egy nőnek ő kedveskedik.

Erre már rákérdeztem nála es ugyan tagadja azt hogy nem érzi magát attol kevesebbnek ha egy nőnek ad vmit, de szerintem de...

Pelda: amikor kaptam vmi 30 ezres akármit utana a szex: orálisan kellett neki csinálnom. Mintha "kompenzálnom"kellett volna neki.

De persze szerinte ne kössem már össze a szexszel..

2021. okt. 5. 07:57
 7/25 A kérdező kommentje:

4# nem igy kezdődött.

Hogy ezert jottem ossze vele. Hanem össze se akartam jönni vele.

Azaz szexkapcs volt es éltem mellette a szabad kis életemet. Ami addig is volt. Pasiztam meg minden.caetelgettem mindenkivel es kerestem azt akivel komoly kapcs lesz vagy bármi.


Csak epp ez mellett ő elkezdett birtokolni féltékenykedni, később szerelmet vallani, aztán meg attol szabályosan szenvedni, hogy nem viszonzom.

Na es azon a ponton mikor ki volt készulve tolem, láttam meg azt, hogy ő tenyleg szerelmes, tényleg akar, tenyleg hű, stb, és amiert ugy se jött össze más jobb (értsd mamahotelesek csak meg stb),igy ugy döntöttem (pedig nem akartam elcseszni a szexkapcsolatot vele!), hogy akkor nyitok felé érzelmileg is.


(Mivel a szexkapcs nekem teljesen jo volt es normalis kapcsolattal igye ha az nem működik es szetmegyunk arra a szexkapcs is rámehet igy nagy volt nekem a kockázat belemenni vele normalis kapcsolatba. De errol beszéltunk hogy nekem vele a szexkapcsolat nagyobb ertek mint a járás es en arra akarok vigyazni es a szexkapcsolatot "óvni"? Hogy hallom en magam? Igy aztan ezzel kicsit megkavart)

2021. okt. 5. 08:04
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

Téged úgy manipulál és átbasz mint szart a palánkon...

Csak úgy szólok.

Ha érzel valamit, azt nem véletlenül érzed.


Szopást kér virágért cserébe?

Hát anyukám, téged jó hülyének néz ez a csávó...

2021. okt. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem az.

Hanem fura volt hogy ajandek utan ilyen a szex vele.

De a szex nagyon változatos amugyis. Szerinte ne tegyem össze a kettőt.

Hogy ajándék --->szex.

Szerinte hulye vagyok ha igy gondolom.

Azaz probalok ettol ugyan elvonatkoztatni, de valahol megis azt erzem kisebbsegi komplexusa van attol ha egy nőnek törődést nyujtana.

2021. okt. 5. 08:12
 10/25 A kérdező kommentje:

Pr.stihoz pl soha életeben nem menne. Nehogymár neki fizetnie kelljen a szexért. Itt ő nem tart ennyire lesüllyedve.


Szóval ilyenekbol is azt látom hogy alárendelesnek éli meg azt ha adni kéne a nőnek.

2021. okt. 5. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!