Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mért nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért nem volt még senkim?

Figyelt kérdés
17 leszek nem sokára és még nem volt komoly barátom, pedig néha olyan jó lenne valakihez odabújni. Nem tudom hogy ez miért van, Már a legtöbb barátnömnek volt barátja, és a pasik is furcsálják h nekem nincs. Azt nem is merem elmondani nekik még nem is volt. Nem bekébzeltségből mondom, de általában szépnek mondanak. Persze volt balcsin 1 hetes kavarásom meg ilyesmi, de budapesten valahogy nem jönnek oda a pasik a suliban sem közeledik senki, mondjuk onnan nem is jön be senki. De ha bejön valaki annak vagy van barátnője vagy nem is érdeklem:S
2010. szept. 1. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem találkoztál még olyannal aki... velem.. :D
2010. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
És nekem miért nem volt még senkim?
2010. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ez most milyen kérdés már?

Mit lehet rá értelmeset válaszolni? mit vársz el?


azt hogy pár kangörcsös fiú elkéri az msn címedet, vagy látatlanba azt írják neked "ejj de összejönnék veled"?


meg aztán láttam már olyan lányt aki szépnek mondta magát, és egy szénbányában talán még én is azt mondtam volna neki...

2010. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Tarts kutyát, az hűséges és feltétel nélkül szeret!
2010. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

de adok egy értelmesebb választ is:

lehet hogy a saját kategóriádat észre sem veszed.

akiket meg észreveszel, azok meg nem hozzád valók, ezért nem jönnek össze veled.

2010. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
én nem tartom magam túlzottan szépnek, de azt mondják a pasik, és ahogy észre vettem megnéznek a pasik az utcán. én nem csak a munkások, és nem azért mert annyira kihívóan öltöznék...de nem tudom végül is lehet h ronda vagyok
2010. szept. 1. 15:40
 7/23 A kérdező kommentje:
hát mondjuk most is szerelmes belém egy srác, de nekem meg nem jön be meg cserben is hagyott 1x
2010. szept. 1. 15:42
 8/23 anonim ***** válasza:

a pasik minden nőt megnéznek aki egy fokkal szebb az ördög menyasszonyánál :)

tapasztalat

2010. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tegyél föl egy képet és a nép dönt a kérdésben.
2010. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
azt meg azért nem szeretném mert esetleg meglátja valami ismerősöm...
2010. szept. 1. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!