Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,s van egy barátom,aki 1 hónap múlva egyetemre megy,távol innen,tehát be kell,hogy fejezzük a kapcsolatot...van egy pasi,aki nagyon tetszik nekem,csak sajnos van barátnője.Ő is mindig flörtölget velem,dudál,mosolyog,stb...nem tudom,hogy mit tegyek,nagyon tetszik.A mostani barátom pedig,ha úgyis elmegy..hisz már úgysem működnek igazán jól a dolgok kettőnk között,sajnos :(

Am az illető,aki tetszik,egy taxis.

Tehát a kérdés,hogy hagyjam a francba,v ne?! Ha nem,akkor mit tegyek?


2010. szept. 1. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyd a francba keress egy harmadikat.. és tanuljál h a barátodhoz hasonlóan te is egyetemre mehess..
2010. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1hónap múlva megy egyetemre?az most kezdődik drága...
2010. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem Magyarországban lakom.:)
2010. szept. 1. 13:30
 4/11 A kérdező kommentje:

és kedves első válaszoló,tanulok,csak a szórakoásra isjut időm.

azért köszönöm szépen.

2010. szept. 1. 13:31
 5/11 A kérdező kommentje:
szórakozásra is jut* ,bocsánat
2010. szept. 1. 13:31
 6/11 A kérdező kommentje:
s akik normális :) válaszokat szeretnének adni,azoknak még kibővíteném a storyt.A csaj egy r.banc,s ezt mindenki tudja róla :)
2010. szept. 1. 13:33
 7/11 Kamuuu ***** válasza:
Ez akkora hülyeség hogy elmegy egyetemre és a kapcsolatnak vége KELL hogy legyen... jó olvastam azt is hogy nem működnek a dolgok stb... inkább keress 1 normális pasit akinek rendes munkája van a taxisok "buz!k"
2010. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

sztem úgy semmi értelme nincs folytatni,ha 6 évig nem láthatom (ugyanis orvosira egy)

meg amúgy is ...15 vagyok,nem szeretnék ennyire komoly kapcsolatot.

de köszönöm szépen a választ,lehet h igazatok van,s hagynom kéne.:)

főleg,h most inkább sulira kéne koncentrálni (hiszen 2 hét és itt van),tehát nem sok időm lenne hozzá.

2010. szept. 1. 13:47
 9/11 A kérdező kommentje:
megy*
2010. szept. 1. 13:47
 10/11 anonim ***** válasza:
A taxis meg fog erőszakolni és kidob valamelyik erdő szélén.
2010. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!