Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes olyanra várni akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyanra várni akivel valahogy toporog az ember, a másik meg mintha korlátozna is?

Figyelt kérdés

Még mindig nem tudunk együtt élni ("technikai okok"miatt)

Még mindig csak komoly kapcsolat de olyan amiből még "senki nem tudja mi lesz"

Annyira 'komoly', h a facen fel se vállal, "mert nem a külvilag számit"(ha nem a külvilág számit akk miert nem teszi ki..?vagy akkor mégis a külvilág számít?)


Ha beszélni akarok arrol vele hogy szeretném tudni meddig lesz velem, elbagatellizálja közhelyekkel.


Meddig normális várni valakire egy kapcsolatban? Es meddig normális bizonytalanságban élni, hogy vajon mikor hagy el, vagy mikor lesz mellettem úgy, hogy azt érezzem hogy biztos kapcsolatom van?


2021. szept. 21. 11:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nincs biztonságérzetem, ez az az érzés amikor úgy még a kapcsolat elején vannak az emberek, hogy még nem tudni hova meddig forr ki ez az egész.


1 éves lassan a dolog.

Én állando készenletben vagyok mellette felkeszulve a legrosszabbakra is, meg ugyanakkor remenyekkel is.

2021. szept. 21. 11:17
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bőven több időt szántál rá, mint érdemes lett volna.
2021. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1 év - már kb. látszik, hogy kell-e tovább. Készenlét, feszültség nem jó. Nem vállal fel? Nem jó! Csak a jó kell!
2021. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

100%-ig biztos kapcsolat nincs. Házasságból is kilépnek emberek.

Lassan 1 év után jelen helyzetben viszont csak azt tudom mondani, hogy csak talonban tart, amíg nem jön jobb.

2021. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz semmi, mindig lesz kifogása.
2021. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én komoly kapcsolatot kerestem mindig is, 2. vagy 3. randin egyértelmű volt, hogy együtt vagyunk, onnan meg hetek kérdése volt, és teljesen elmélyült a kapcsolat. De azt sose hagynám, hogy nem tisztázzuk ki mit akar. Miután összejövök valakivel -és az mondom, kb pár randi-, el szoktuk kezdeni szépen lassan tervezni a közös jövőt. De ez a majd lesz valami elhagyná a száját valakinek, vagy ezt érezném rajta, azonnal közölném, hogy akkor nem egymást keressük, viszlát.

Ha komolyat szeretnél ezt javaslom neked is.

2021. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kapcsolatod van, hanem fuggsz egy masik embertol. Erdemes lenne atgondolnod, hogy mi mekkora pofaraesest vagy hajlando bevallalni azert, hogy mellette maradj.
2021. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, igazából semmi értelme.
2021. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De az ilyenekkel miert nem lehet konkretan beszelni? Miert ködösítenek?
2021. szept. 21. 18:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyére vesz, semmit nem tesz érted és te nem rúgod ki páros lábbal, hanem reménykedsz, vársz és szexelsz vele.

Csak a hülye nem lépne ki ebből. Meg a barátod.

2021. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!